Pespektywy zastosowań wentylacji nieinwazyjnej

Pespektywy zastosowań wentylacji nieinwazyjnej

 

Rozprzestrzenianie się urządzeń obsługujących zdalne Monitorowanie Pacjenta jest dodatkowo przyspieszone dzięki możliwościom integracyjnym bazy danych. Zdalne monitorowanie pacjenta Pojawiające się urządzenia, takie jak opaski i bransoletki, które przesyłają pozycję pacjenta wraz z czytnikami stanu zdrowia, przesyłają te informacje do centralnej bazy danych. 

Wentylacja nieinwazyjna w nowoczesnej medycynie

solidna wentylacja nieinwazyjnaNarzędzia oparte na bazach danych mogą następnie ostrzegać lekarzy i ich pacjentów o konieczności usprawnienia leczenia chorób. . Wkrótce pacjenci mogą mieć pamięci USB łączące się z bazą danych historii, którą można natychmiast udostępnić instytucjom. Rozwiązania oparte na zdalnym monitorowaniu pacjenta, takie jak solidna wentylacja nieinwazyjna wchodzą również na rynek pracy z modułami, które zapewniają rozwiązania monitorujące dla pracowników z chorobami przewlekłymi . Produktywność w miejscu pracy może zwiększyć terminowość alertów na urządzeniach i niestandardowych stronach internetowych, które monitorują poziom dobrostanu pracowników . Dlatego systemy zdalnego monitorowania pacjenta mogą zmienić sposób opieki nad pacjentem, znacznie zmniejszając wysiłek i błędy. W konsekwencji częste wizyty w szpitalu zmniejszają koszty. Firma badawcza IHS sugeruje, że bezprzewodowe urządzenia do zdalnego monitorowania będą używane przez ponad 1,8 miliona ludzi na całym świecie w ciągu czterech lat. Wkrótce systemy te mogą stać się standardem w branży dzięki wysokiej przepustowości odbioru i postępom w utrzymaniu baz danych. Często pacjenci pod stałą opieką muszą być przenoszeni z jednego miejsca do drugiego. Przemieszczanie się z izby przyjęć na intensywną terapię i przemieszczanie się w celu przeprowadzenia badań diagnostycznych są bezpieczniejsze dzięki monitorowaniu. Można to osiągnąć bez zakłócania pracy pacjenta bardziej niż to konieczne.

Rosnące koszty opieki zdrowotnej powodują, że wiele szpitali kończy działalność. Ci, którzy są w stanie przetrwać, muszą oferować coraz lepszą opiekę nad pacjentem przy niższych kosztach. Ponadto stale brakuje wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników medycznych do wykonywania obowiązków monitorowania. Monitory pacjenta pozwalają na ciągłą obserwację pacjenta bez zwiększania kosztów pracy związanych z wyższym poziomem opieki.

 

Komentarze są wyłączone.