Zestaw stylowych ubranek dla yorków

Zestaw stylowych ubranek dla yorków

W dzisiejszych czasach, bardzo popularne stały się małe rasy psów. Na każdym kroku na swojej drodze spotykamy małe psiaki. Jedną z najczęściej kupowanych ras psów są yorki, mopsy oraz maltańczyki. Psy tych ras coraz częściej występują w różnego typu reklamach oraz filmach. Także w świecie internetu jest zauważalny fakt, że sławni ludzie często ukazują się wraz ze słodkimi małymi pupilami. Wychodząc naprzeciw właścicielom psów małej rasy, postanowiłam razem z mężem założyć sklep z ubrankami dla psiaków, a szczególnie skupiamy się na yorkach.

Sklep ze stylowymi ubrankami dla yorka

stylowe ubranka dla yorkaWiadomo, że początki rozwoju firmy są ciężkie. Niestety, aby przebić się z produktami w internecie, trzeba dużo pracy, ale także szczęścia. W rozwoju firmy bardzo pomogły nam social media, konto na facebooku, a także instagramie. Z każdym zadowolonym klientem pojawiali się kolejni i tak obecnie stylowe ubranka dla yorka są najlepiej sprzedającym się produktami w naszym sklepie. Zainteresowanie jest ogromne, największą uwagę przyciągają ubranka w intensywnych kolorach z dodatkami koronek, bądź imitacji skóry. Oprócz ubranek mamy u siebie do zaoferowania także dodatki, takie jak cekinowe obroże, buciki, które idealnie współgrają z ubrankami. Staramy się, aby w ofercie były różnorodne produkty, dostosowane do każdego, stąd mamy również bardziej stonowane modele. Drugim najlepiej sprzedającym się modelem są mini dresy – są to dresy inspirowane ubraniami dla ludzi. Dzięki takiemu rozwiązaniu, właściciel wraz ze swoim pupilem jest w stanie dobrać podobny outifit. Ten trend podobnego ubierania właściciela i zwierzaka widać w internecie. Oczywiście, oprócz starania, aby nasze produkty były stylowe i oryginalne, istotne jest wykonanie. Przede wszystkim stawiamy na dobrej jakości materiał tak, żeby zwierzak czuł się komfortowo.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która od początku do końca wykonuje swoje produkty w Polsce. Mamy nadzieję, że coraz więcej osób pozna naszą markę. Jesteśmy przykładem, że marzenia trzeba spełniać. Wiele osób powtarzało nam, że to nie ma sensu, że nam się nie uda. A my marzymy dalej i może z czasem uda nam się założyć sklep stacjonarnie, tak aby każdy mógł ze swoim pupilem do nas przyjść i przymierzyć wymarzone ubranko.

Komentarze są wyłączone.