Zatrudnienie odpowiedniego kamerzysty

Zatrudnienie odpowiedniego kamerzysty

Rynek pracy jest różny. Warto wiedzieć gdzie szukać dobrych pracowników. Można skorzystać z usług agencji pracy lub urzędu pracy. Albo można też samemu dać ogłoszenie, że poszukuje się kogoś do pracy. Ważne by znaleźć idealnego kandydata na wolne stanowisko pracy.

Kamerzysta potrzebny od zaraz

kamerzysta płockWłaśnie w naszej firmie zwolnił się etat. Jeden pracownik się przeprowadził do innego miasta, które jest w dość dużej odległości od naszego miasta, wiec pracowników ów musiał zrezygnować z posady w mojej firmie. W ten sposób mamy jedno wolne miejsce na stanowisku kamerzysty. Myślę, a przede wszystkim mam wielką nadzieję, że uda nam się kogoś znaleźć na jego miejsce. Na wielu imprezach potrzebny jest kamerzysta płock jest dość spore miasto, w którym odbywają się różnego rodzaju imprezy. Wiele mamy zleceń na filmowanie czegoś. a do tego jest potrzebny kamerzysta. Daliśmy zatem ogłoszenie, że poszukujemy kamerzysty najlepiej z doświadczeniem w tym zawodzie. Lepiej przyjąć już kogoś, kto się na tej robocie zna niż osobę bez doświadczenia. W przeciągu tygodnia zgłosiło się do nas kilku kandydatów. Oczywiście przeprowadziliśmy rozmowy kwalifikacyjne z każdym z kandydatów. Po zakończeniu już wszystkich rozmów przyszedł czas by postanowić kogo wybrać i zatrudnić na to stanowisko kamerzysty. Jeden kandydat w szczególności zrobił na nas wrażenie. I to właśnie jego postanowiliśmy zatrudnić. Mam zacząć pracę już od następnego tygodnia. Mam nadzieję, że współpraca będzie przebiegała bez żadnych problemów.

W naszej firmie zwolnił się etat. Szukamy nowego kamerzysty. Nie spodziewaliśmy się aż tylu chętnych kandydatów do tej pracy. Ale miło, że mieliśmy z czego wybierać. Lepiej mieć wybór niż potem zatrudniać osobę bez doświadczenia. My potrzebowaliśmy kogoś kto zna się na tej robocie. mieliśmy dużo zleceń i nie mieliśmy czasu kogoś szkolić.

Komentarze są wyłączone.