Żarówkowa girlanda na taras

Żarówkowa girlanda na taras

Jesteśmy bardzo zżyci z naszymi przyjaciółmi. Są dla nas jak rodzina. To właśnie dzięki nim poznałem swoją żonę, za co jestem i będę im bardzo wdzięczny. Dlatego też każdą rocznicę ślubu świętujemy z dużą pompą i rzecz jasna zapraszamy naszych znajomych do siebie na przyjęcie. Przy okazji naszej ostatniej rocznicy, postanowiliśmy zadbać o wyjątkowy wystrój. Chcieliśmy wykorzystać świetlną girlandę.

Girlanda żarówkowa to super wystrój tarasu

girlanda z żarówekGdy tylko zaczęła zbliżać się nasza kolejna rocznica ślubu, zaczęliśmy powoli planować przyjęcie z tej okazji. Braliśmy ślub w czerwcu, więc pogoda zaczęła dopisywać na dobre. Dlatego też zdecydowaliśmy się urządzić tę imprezę na tarasie naszego nowego domu. Był on przestronny, a co ważniejsze – moja ukochana bardzo o niego dbała, co jakiś czas kupując dodatki, które świetnie się z nim komponowały. Chcieliśmy jednak jeszcze bardziej go upiększyć na przyjęcie. W tym celu obiektem naszego zainteresowania stała się girlanda z żarówek. Kiedy ją kupiliśmy i zamocowaliśmy, byliśmy zachwyceni efektem. Girlanda dodała sznytu naszemu tarasowi, powodując że prezentował się on niemal królewsko. To była świetna inwestycja. Żona zadbała również o przepyszne jedzenie, znajdując kilka nowatorskich przepisów, co bardzo mnie ucieszyło, ponieważ lubię próbować nowych rzeczy. W ten sposób byliśmy doskonale przygotowani na przyjęcie naszych przyjaciół, którzy czuli się u nas bardzo swobodnie.

Podczas przyjęcia, nasi przyjaciele wielokrotnie zwracali uwagę na wiszącą wokół tarasu girlandę z żarówek. Bardzo się im ona spodobała. Niektórzy zapragnęli mieć podobną u siebie! Jesteśmy z żoną bardzo szczęśliwi, ponieważ nie dość, że spędziliśmy czas w miłym towarzystwie, to jeszcze zaskoczyliśmy naszych bliskich niezwykłym wystrojem tarasu!

Komentarze są wyłączone.