Zakup drzwi marki Porta

Zakup drzwi marki Porta

 

Ostatnio wybrałam się do sklepu budowlanego by kupić drzwi do swojej sypialni oraz do łazienki. Miałam mieszkanie w stanie deweloperskim, które oczywiście wymagało wykończenia. Miałam już w zasadzie cały biały montaż za sobą, wybrane panele podłogowe oraz kafle. Zostały mi tylko drzwi do dwóch pomieszczeń.

Solidne i trwałe drzwi

drzwi porta bydgoszczChciałam, by drzwi było jednocześnie trwałe, ale też ładne. By kolorem czy wzorem pasowały do wystroju wnętrza, a i by zapewniały prywatność. Szukałam drzwi zapewniających komfort akustyczny w pomieszczeniu, takie które niwelują hałasy. Do sypialni szukałam drzwi pełnych, natomiast do łazienki z okienkiem z mlecznego szkła. W sklepie budowlanym wpadły mi w oko ciekawe drzwi wewnętrzne z Bydgoszczy. Słyszałam co nieco o tej firmie i były to same pochlebne opinie. Dlatego też bacznie się przyglądałam prezentowanej ofercie. Drzwi były bardzo zróżnicowane, ale wszystkie było ładne. Ceny nie były kosmiczne, szczególnie biorąc pod uwagę wysoką jakość oferowanych drzwi. Do sypialni wybrałam drzwi w kolorze hebanowym, czyli prawie czarnym. Miały żłobienia dookoła ramy, a do tego klamkę w odcieniu złota. W łazience będą drzwi jaśniejsze, w kolorze dębu, z podobną klamką. Miały takie okienko na górze jakie chciałam, a na dole znajdowały się trzy otworki z kratkami, jakie robiły za wywietrzniki. Taka opcja bardzo mi się spodobała. Kupiłam drzwi i wybrałam opcję transportu z wniesieniem. Mieszkam na czwartym piętrze, więc było to dla mnie ważne. Montażem zajmie się już moja ekipa wykończeniowa, więc o to się nie martwiłam.

Drzwi marki Porta to sprawdzone produkty. Bardzo dobrze się prezentują, są solidnie wykonane, z dbałością o szczegóły. Na pewno warte są swojej ceny. Dodatkowo przy zakupie dwóch par drzwi mogłam liczyć na upust w sklepie budowlanym, więc zyskałam nawet więcej niż się spodziewałam.

 

Komentarze są wyłączone.