Wykonanie projektu nowoczesnych mebli do kuchni

Wykonanie projektu nowoczesnych mebli do kuchni

Mój ojciec prowadził zakład produkujący meble kuchenne i tylko tym się zajmował. Pieniądze z tego miał duże, bo jego meble zamawiali klienci z całego kraju. Ja wybrałem inną drogę niż ojciec i zostałem projektantem mebli. Właściwie, to byliśmy jednak ze sobą w pewnym stopniu powiązani.

Zaprojektowane meble do kuchni nowoczesnym rozwiązaniem

nowoczesne meble kuchenne szczecinOjciec od dłuższego czasu nie wprowadził żadnych zmian, co było dla mnie dość zaskakujące. Dlatego właśnie zaoferowałem mu swoją pomoc, że zaprojektuję dla niego nowoczesne meble kuchenne Szczecin był niedaleko, a tam ojciec prowadził firmę i osobiście do niego pojechałem. Ucieszyła go moja propozycja i od razu przygotował dla mnie biuro, w którym mogłem wykonać projekt mebli kuchennych. Miałem własnego laptopa, z którym pracowałem i miałem tam wszystkie programy. Wiedziałem też jakie meble kuchenne ojciec posiadał w ofercie i dzięki temu wiedziałem jak zaprojektować te, które będą nowoczesne. Zdecydowanie musiały się różnić od tych produkowanych u ojca i wzbudzać ogromny podziw. Na meblach akurat świetnie się znałem i wiedziałem, że szybko wpadnę na jakiś doskonały pomysł. Miałem własne biuro i dzięki temu mogłem pracować w spokoju. W głowie zaczęło się rodzić dużo pomysłów. Zdecydowałem się na wiszące szafki na przyprawy, które były w asymetrycznym kształcie. Blat kuchenny, który zaprojektował był wygięty i połączony z szafkami na przyprawy. Stół składany i wielofunkcyjny. Meble kuchenne prezentowały się nowocześnie.

Meble, które zaprojektowałem były wyjątkowo nowoczesne i ojciec od razu zdecydował się wprowadzić je do swojej oferty. Chciał nawet, żebym zatrudnił się u niego i projektował na stałe. Ja miałem własną firmę i nie chciałem z niej rezygnować. Ojcu jednak często pomagałem.

Komentarze są wyłączone.