Wycieczkowy Trans Evado 6.0

Wycieczkowy Trans Evado 6.0

 

Model Evado 6.0 to jeden z najwyższych w serii. Jest też jednym z najbardziej nowoczesnych na rynku. Dopracowany w każdym szczególe i niezawodny nawet na drugim krańcu świata, czego dowiodły liczne testy konsumenckie. 

Sprawdzony Trans Evado „szóstka” od Krossa

kross evado 6.0Rowery turystyczne to bardzo specyficzne jednoślady. Mają nie tylko charakterystyczną geometrię, ale również osprzęt, jakiego próżno szukać w rowerach górskich, czy szosowych. Bowiem osoba jadąca na długą i wymagająca wyprawę potrzebuje znacznie lepszego i bardziej wytrzymałego jednośladu. Kross Evado 6.0 ma pełen osprzęt. W jego skład wchodzi tylny, wzmacniany bagażnik, który bez problemu utrzyma duże, podróżne sakwy. Komplet oświetlenia ledowego, komplet błotników, podpórkę. Dorzućmy jeszcze wspornik kierownicy i siodła, a zrozumiemy, że w tej cenie na pewno nie znajdziemy lepszego „wycieczkowca”. Bazą konstrukcji Evado „szóstki” jest aluminiowa rama, wsparta na dwudziesto ośmio calowych kołach. Amortyzator od popularnego, japońskiego dostawcy osprzętu, wytłumi nawet najsilniejsze wstrząsy, co znacznie podniesie komfort każdej wyprawy. W Evado 6.0 mamy do dyspozycji dwadzieścia siedem biegów, które wydatnie wspomagają pracę naszych mięśni. Natomiast specjalnie wyprofilowane opony zapewniają niskie opory toczenia i doskonałą przyczepność. Koszt tego jednośladu jest w tym momencie okazyjny, ponieważ wcześniej kosztował trzy tysiące złotych. Teraz jest dostępny w cenie niższej o niemal dziewięćset złotych.

Firma Kross specjalizuje się w produkcji rowerów wycieczkowych, a Evado 6.0 jest przykładem, że robi to naprawdę świetnie. To rower skrojony na miarę potrzeb wymagających cyklistów. Jest też uniwersalny, ponieważ może nam służyć zarówno na długich trasach, jak i podczas codziennych przejażdżek. 

 

Komentarze są wyłączone.