Wybór odpowiedniej koparki do firmy

Wybór odpowiedniej koparki do firmy

Od jakiegoś czasu zajmuję się prowadzeniem firmy budowlanej. Nie zaczynałam od zera. Firmę przejęłam po moim ojcu. Od prowadził ją od samego początku. Właściwie to on ją stworzył. Zawsze byłam z niego dumna. W końcu poszłam w jego ślady skończyłam inżynierię budowalną i mogłam pracować w jego firmie. W sumie i tak zawsze mu pomagałam.

Nowa i duża koparka do zakładu

koparkiNigdy nie sądziłam, że będę zajmować się sprawami budowalnymi. Ale w końcu tata mnie do tego przekonał. Każdą wolną chwilę spędzałam w jego zakładzie. Pomagałam mu na tyle na ile mogłam, a on w ramach wdzięczności zawsze coś mi tam wypłacał. Miałam tam na swoje wydatki. Zawsze mi powtarzał, że kiedyś przejmę jego firmę i tak się stało trzy lata temu. Mój tata teraz jest na emeryturze, a ja prężnie działam w firmie. Obecnie trwają pracę nad rozbudową firmy. Kupuję nowy sprzęt. To wynika z coraz większej liczby zleceń. Ostatnio kupiłam koparki do firmy. Obecnie mieliśmy tylko dwie, ale teraz potrzebne były jeszcze dwie dodatkowe. Teraz możemy na spokojnie przyjmować zlecenia. Nasze prace w szczególności wymagają użycia koparek. Dlatego musiałam dokupić ich więcej. Oczywiście wybrałam najnowsze modele, które świetnie się sprawdzają. Cena ich jest stosunkowo niska w porównaniu do innych modeli. Myślę, że za parę lat moja firma rozwinie się na tyle dobrze, że będzie można zacząć wymieniać pozostały sprzęt, który i tak jest w firmie ładnych parę lat. Pomimo iż mój tata jest na emeryturze to i tak mogę liczyć na jego wsparcie.

Trzeba przyznać, że w firmie budowalnej oprócz znakomitych pracowników trzeba mieć też doskonały sprzęt budowalny. Za pomocą niego pracownicy wykonują swoją pracę. Ostatnie zlecenia sprawiły, że firma dostanie spory zastrzyk gotówki, więc będę mogła kupić nowy sprzęt. Kupię na pewno koparki. Muszą być dość sporę.

Komentarze są wyłączone.