Wstawienie nowych mebli w sekretariacie

Wstawienie nowych mebli w sekretariacie

Każdy gość, który wchodził do mojej firmy, to w pierwszej kolejności trafiał do sekretariatu, więc miejsce to było wizytówką firmy. Zatrudniałem bystrą sekretarkę, która godnie reprezentowała moją firmę i była kompetentna. Tylko wystrój sekretariatu nie był odpowiedni.

Sekretariat wyposażony w niezbędne meble

meble biurowe do sekretariatuPotrzebne były zmiany, bo coraz więcej osób osobiście odwiedzało mnie w firmie. Zazwyczaj czekali na mnie w sekretariacie, gdzie nie było odpowiednich warunków. Nawet nie było tam fotela, żeby oczekujący na mnie gość mógł spocząć. Musiałem wstawić nowe meble biurowe do sekretariatu, bo ta sytuacja coraz bardziej zaczęła mi przeszkadzać. Postanowiłem dokupić zabudowanie na biurko, żeby nikt nie zaglądał w monitor mojej pracownicy. Dostępne tam były dane, których nikt nie powinien widzieć. Potrzebna była dodatkowa szafa na klucz, w której miały znajdować się ważne dokumenty, oraz stolik i krzesła dla gości, którzy czekali na moje przybycie w sekretariacie. Sekretarkę jeszcze dopytałam czy czegoś potrzebuje a ona poprosiła mnie o szafę na drukarkę i papier, ponieważ urządzenie to stało na biurku i zajmowało bardzo dużo miejsca. Spisałem zamówienie na kartce i zadzwoniłem do przedstawiciela, u którego zawsze kupowałem meble biurowe. Obiecał dostarczy mi meble w ciągu dwóch dni, co mi odpowiadało. Zabudowę na biurko wybrałem taką, która była prosta w montażu i wiedziałem, że sam bez problemu się tym zajmę. Sekretariat będzie w końcu wyglądał jak należy.

Zmiany zdecydowanie korzystnie wpłynęły na sekretariat mojej firmy, ponieważ był on bardziej funkcjonalny i prezentował się należycie. Z czasem planuję jeszcze wyremontować pomieszczenie socjalne dla pracowników i wstawić tam kanapę, żeby zwiększyć komfort w czasie przerw.

Komentarze są wyłączone.