Usuwanie niechcianych znamion

Usuwanie niechcianych znamion

Każdy człowiek na swoim ciele posiada większe lub mniejsza znamiona. Zazwyczaj ich obecność nam nie przeszkadza i nie zwracamy na nie większej uwagi. Zdarzają się jednak takie znamiona, które wyjątkowo nam przeszkadzają. Zwłaszcza, jeśli są duże, niezbyt estetyczne i znajdują się w widocznym miejscu, na przykład na twarzy. Stają się one wtedy przyczyną naszych kompleksów, w związku z czym chcemy się ich jak najszybciej i najbardziej skutecznie pozbyć.

Jak skutecznie i trwale pozbyć się znamienia?

bezpieczne usuwanie znamion - łódźWydawać by się mogło, że usuwanie znamion jest dość inwazyjnym zabiegiem. W końcu do tej pory zazwyczaj przeprowadzało się chirurgiczne usunięcie znamienia, czyli jego wycięcie skalpelem. Powodowało to czasem powstawanie nieestetycznych blizn, co również nie prezentowało się dobrze. Na szczęście medycyna estetyczna się rozwinęła i znamiona możemy usuwać w sposób bezpieczny. Laser jest jednym z nowoczesnych sposobów na towej, aby bez większych problemów znaleźć stronę gabinetu medycyny estetycznej, który taki zabieg posiada w swojej ofercie. Wielu osobom wydaje się, że taki zabieg jest naprawdę kosztowny. Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że wystarczy niewielka kwota, aby móc skutecznie i bezpiecznie pozbyć się niechcianego znamienia. Metoda chirurgiczna polega na wycięciu znamienia, natomiast laser emituje światło, które stopniowo usuwa barwnik, który znajduje się nawet w najgłębszych warstwach skóry. Warto wiedzieć, że w przypadku znamion nieco wypukłych lub też większych konieczne może być kilka zabiegów.

Odstępy pomiędzy nimi mogą wynosić około sześciu do ośmiu tygodni. Jeśli chodzi o koszty to nie są one tak wysokie, jak mogłoby się nam wydawać. W przypadku chęci usunięcia kilku znamion możemy liczyć na dogodną zniżkę. Gabinet umożliwia nam również rozłożenie płatności na komfortowe raty, co sprawia, że nasz domowy budżet nie ucierpi zbytnio i nie odczujemy tego wydatku. Warto jest skorzystać.

Komentarze są wyłączone.