Usługi IT we własnej firmie

Usługi IT we własnej firmie

W naszej firmie usługi informatyczne realizowaliśmy samodzielnie, a to głównie z tego względu, że szef kilka lat temu powiedział, że nie chce współpracować z innymi firmami, ale na pewno zainteresowany jest stworzeniem własnego stanowiska w firmie, gdzie pracownicy będą przez osiem godzin dziennie pracować na rzecz innych osób, które mają jakiekolwiek problemy na przykład ze sprzętem.

Praca w branży usług IT

usługi it szczecinDla mnie informacja o powstaniu specjalnego działu informatycznego była niezwykle istotna, gdyż za każdym razem jak psuł mi się komputer musiałem samodzielnie zawieźć go do naprawy. To oczywiście kosztowało mnie sporo nerwów oraz poświęconego czasu. Nie mogłem sobie na to dłużej pozwolić. Dlatego stwierdziłem, że bardzo dobrze się stało i szef podjął w końcu taką decyzję. Teraz realizując usługi pracownicy zatrudnieni przez naszego szefa będą mogli również się bardzo mocno rozwinąć, gdyż nasza firma była dość spora i pracowaliśmy na różnorodnym sprzęcie. Dzięki czemu każdy dzień był dla takich pracowników sporym wyzwaniem, a my wiedzieliśmy, że jest to dobre dla nas jako dla osób, które mają często problem ze swoimi komputerami, czy też innymi urządzeniami w firmie. Dla przykładu ostatnio zepsuła nam się kopiarka na pierwszym piętrze i nikt nie wiedział, co z tym zrobić. Przypomniało nam się dopiero po paru minutach, że przecież zatrudniamy już od paru dni specjalistów w tym zakresie, którzy na pewno będą w stanie nam pomóc w każdej z tych kwestii, a my będziemy na pewno zadowoleni. Zadzwoniliśmy więc po jednego pracownika. Ten przyszedł i sprawnie zdiagnozował problem, a następnie zaczął się zastanawiać jak go naprawiać. Decydując się na usługi IT Szczecin jest bardzo otwarty na wiele firm, które chcą zlecić takie prace na zewnątrz dla innych specjalistów.

Mój szef zawsze chwalił się, że nie ma żadnego problemu ze znalezieniem kompetentnych pracowników, co było widać także po sposobie pracy oraz metodyce. Podchodzili do swojej pracy z bardzo dużym zaangażowaniem i faktycznie wiedziałem, że można będzie na nich polegać w każdej sytuacji jaka nam się przytrafi. Moim zdaniem każda nawet najmniejsza firma powinna pozwolić sobie na usługi z zakresu IT, które prędzej czy później okażą się niezwykle potrzebne w firmie.

Komentarze są wyłączone.