Świetny DJ z Krakowa

Świetny DJ z Krakowa

Kiedy zaczęły się przygotowywania do wesela mojej młodszej siostry, mi zostało przydzielone zająć się oprawą muzyczną oraz znalezienie odpowiedniego fotografa. O ile fotograf nie stanowił dla mnie problemu o tyle pierwsza kwestia okazała się nieco trudniejszym orzechem do zgryzienia.

Dlaczego warto wynająć na wesele DJ’a?

dj krakówRazem z całą rodziną postanowiliśmy pomóc przy organizacji wesela mojej młodszej siostry. Znalezienie odpowiedniego fotografa nie stanowiło dla mnie problemu ponieważ moja przyjaciółka jest naprawdę znakomitym fotografem i zgodziła się na to, aby udokumentować w jej własnym i niepowtarzalnym stylu ten wyjątkowy dzień z życia mojej ukochanej siostrzyczki. Napotkałam jednak problem, kiedy zajęłam się oprawą muzyczną. Znalazłam mnóstwo świetnych zespołów, niemniej jak się okazało na wesele zaproszone zostały zarówno najstarsze pokolenia, jak i te najmłodsze, a zatem prawdziwy mix różnorodnych gustów. Nie widziałam, czy zdołam znaleźć zespół z tak bogatym repertuarem, który każdemu dogodzi, aż w końcu dotarło do mnie, że przecież istnieje alternatywa, czyli DJ Kraków ma mnóstwo ofert z których możemy od tym względem przebierać, a Dj, którego ja znalazłam dodatkowo był wodzirejem, więc można powiedzieć, że upiekłam dwie pieczenie na jednym ogniu. Dowiedziałam się także, że względem muzyki nie ma najmniejszego problemu, aby była ona tak różnorodna. Dj wpadł nawet na świetny pomysł, aby zmieszać listę utworów tak, żeby każda piosenka pasowała do siebie.

Jak się okazało bogaty repertuar to nie jedyna zaleta wynajęcia Dj’a na wesele ponieważ mamy tutaj do czynienia również z oszczędnością pieniędzy. Wynajmując DJ’a płacimy bowiem za dodatkowo jedną osobę, a nie trzy lub pięć, jak to ma miejsce w przypadku zespołów grających na weselach. 

Komentarze są wyłączone.