Stylowa bateria w kuchni

Stylowa bateria w kuchni

Świat aranżacji wnętrz cały czas mocno się zmienia. Na przestrzeni ostatnich lat od surowych wnętrz przeszliśmy bardziej w stronę klasyki. Coraz więcej osób nawiązuje w swoich wnętrzach do historycznych stylów, często wprowadzając do nich antyki lub stylizując nowe meble na stare. Łączenie różnych stylów w pomieszczeniach jest teraz bardzo na topie. 

Retro dodatki w naszym do domu

bateria zlewozmywakowa retroKażdy z nas lubi mieć ładnie urządzone wnętrza domów lub mieszkań. Od dawna dbamy o to, aby przestrzeń ,  której żyjemy, była nie tylko funkcjonalna, ale też atrakcyjna wizualnie. Przez jakiś czas panowała moda na surowe, jasne przestrzenie. Teraz się trochę pozmieniało, bo zaczęliśmy zwracać uwagę bardziej na to, żeby pomieszczenia były przytulne. Na ten moment łączy się we wnętrzach różne style, ale jednym z nich jest styl retro. Ostatnio, kiedy byłam na zakupach, wpadła mi w oko bateria zlewozmywakowa retro, która mocno wyróżniała się na tle innych baterii. Taki kran w kuchni jest dla niej prawdziwą ozdobą. Zazwyczaj takie baterie wykonane są z mosiądzu i są bogato zdobione. Nie należą do najtańszych dekoracji, ale wiele osób się na nie zdecyduje. W końcu dobry jakościowo produkt opłaca się pod tym kątem, że będzie nam służył przez długie lata. A taka bateria retro przy okazji jest wspaniałym uzupełnieniem w stylizowanym na retro wnętrzu. Takie retro dodatki można śmiało łączyć z nowoczesnymi rozwiązaniami. Na dzień dzisiejszy, bowiem, projektanci wnętrz łącza różne style. 

Urządzając wnętrze w dzisiejszych czasach mamy ogromne pole do popisu. W sklepach poświęconych aranżacji wnętrz jest bowiem mnóstwo oryginalnych produktów. Wśród nich od jakiegoś czasu dużym zainteresowaniem cieszą się baterie do umywalek i zlewozmywaków, wykonane w stylu retro. 

Komentarze są wyłączone.