Śliczna pościel dla maluszka

Śliczna pościel dla maluszka

Moja siostra urodziła niedawno pierwsze dziecko, które jest teraz oczkiem w głowie całej rodziny. W najbliższy weekend będę miała okazję pierwszy raz zobaczyć małą, gdyż na co dzień mieszkam w miejscowości na drugim końcu kraju. Postanowiłam podarować coś nowo narodzonej istocie. Długo jednak nie miałam pojęcia, co mam jej kupić. W końcu jest jeszcze za malutka na większość rzeczy. 

Pościel jako prezent dla niemowlaka 

pościel do łóżeczka dla niemowlątPierwsze dziecko w rodzinie zawsze wywołuje furorę. Tak stało się w przypadku mojej siostrzenicy, które nie ma nawet jeszcze miesiąca, a już podbiła serca wszystkich dookoła. Do tej pory rozmawiałam z siostrą tylko przez telefon i Internet. Mieszkamy bowiem kilkaset kilometrów od siebie. W najbliższy weekend, jednak, będę miała okazję w końcu odwiedzić na żywo młodą mamę. Wypadało by przy okazji coś kupić dla nowo narodzonego dziecka. Nigdy nie byłam w takiej sytuacji, sama jeszcze nie mam dzieci, więc dość długo nie miałam pojęcia jaki prezent mam przygotować. Kiedy tak chodziłam bezwiednie po dziecięcych sklepach, rzuciła mi się w oczy śliczna pościel do łóżeczka dla niemowląt i uznałam, że to będzie najlepszy upominek na początek. Taka pościel dedykowana najmłodszym wykonana jest z bardzo wysokiej jakości, miękkich materiałów. Ma ona piękne kolory i bajkowe wzory. Ja kupiłam zestaw w pastelowym odcieniu błękitu ze wzorem w chmurki. W komplecie jest poduszka, rozkoszna kołderka oraz kocyk, który idealnie sprawdzi się na wiosenne spacery. W końcu za oknami nie jest za ciepło.

Miałam ostatnio wyzwanie związane z wyborem prezentu dla mojej kilkutygodniowej siostrzenicy. Mała jest oczkiem w głowie całej rodziny. Ostatecznie kupiłam jej śliczny komplet pościeli do łóżeczka. Do kołdry i poduszki dołączony był cieplutki kocyk, który idealnie będzie nadawał się do wózka na spacery. 

Komentarze są wyłączone.