Skuteczny krem ze śluzem ślimaka

Skuteczny krem ze śluzem ślimaka

Codzienna pielęgnacja skóry jest niezbędna dla zachowania zdrowego i promiennego wyglądu. Jednak wiele kobiet o tym zapomina lub z braku czasu pomija chociażby codzienne usuwanie makijażu czy nakładanie kremu na noc. Takie małe zaniedbania w konsekwencji mogą prowadzić do szybszego starzenia się skóry. Koreanki już dawno sobie to uświadomiły i wynalazły sposób na najskuteczniejszą pielęgnację każdego rodzaju skóry.

Jak działają kremy ze śluzem ślimaka?

nawilżający krem ze śluzu ślimaka - koreańskiKoreańska pielęgnacja jest znana na całym świecie już od wielu lat, gdyż daje doskonałe efekty. Od dawna było o tym wiadomo, ale dopiero od kilku lat, koreańskie kosmetyki są powszechnie dostępne na rynkach europejskich. Ich sekret tkwi w składzie, który w dużej mierze opiera się na naturalnych składnikach oraz nietypowych dodatkach, jak chociażby wspomniany śluz ślimaka. Jest on prawdziwą witaminową bombą, która odżywi każdy rodzaj skóry. Zawiera przede wszystkim takie witaminy jak A, C i E, które nie tylko odmładzają, walczą z wolnymi rodnikami, ale również wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry. Ponadto w śluzie znajdują się proteiny, mukopolisacharydy, enzymy proteolityczne i bezcenne kwasy AHA. To właśnie dzięki nim skóra staję się elastyczna, jędrna i miękka w dotyku. Zmarszczki zostają widocznie wygładzone, a owal skóry znacząco zarysowany. To wszystko zapewnia oryginalny nawilżający krem ze śluzu ślimaka – koreański kosmetyk z wysoką zawartością aktywnych składników. Oczywiście wymienione korzyści można uzyskać tylko przy regularnym stosowaniu, które powinno trwać przynajmniej kilkanaście dni. W sprzedaży znajdziemy koreańskie kremy przeznaczone do wszystkich rodzajów cer i w każdym przedziale wiekowym. Przeważnie mają one lekką, aksamitną konsystencję, która po nałożeniu szybko się wchłania i nie pozostawia tłustych śladów.

Choć na rynku znajdziemy dziesiątki przeróżnych kosmetyków do pielęgnacji skóry, to jednak nie wszystkie mają taką samą jakość czy skuteczność działania. Nie zawsze marka jest gwarantem skuteczności, gdyż na to wpływa skład kosmetyku. Im więcej ma naturalnych składników, tym lepiej dla naszej skóry. Pod tym względem koreańskie kremy wiodą prym na rynku kosmetyków, gdyż produkowane są z nich w przeważającej części, a dodatkowo zawierają śluz ślimaka.

Komentarze są wyłączone.