Siedlce – poszukiwania znanego zespołu muzycznego

Siedlce – poszukiwania znanego zespołu muzycznego

 

Z moją partnerką byliśmy razem dziesięć lat. Zawsze wiedzieliśmy, że będziemy razem, chociaż nie spieszyliśmy się z małżeństwem. Dopiero po dziesięciu latach oświadczyłem się, chociaż te oświadczyny były bardziej symbolem niż formą niespodzianki i chęci sformalizowania związku. Teoretycznie nie potrzebowaliśmy tego, ale czuliśmy presję otoczenia, szczególnie ze strony rodziców. Gdy to już się stało, to zaczęły się tym samym starania o zorganizowanie wszystkiego.

Zamówienie znanego zespołu muzycznego z Siedlec

znany zespół muzyczny w siedlcachTym samym więc zaczął się żmudny proces przygotowań do ślubu i wesela. Najpierw chcieliśmy ustalić szczegóły dotyczące uroczystości w kościele, by znać już datę. Gdy to już zrobiliśmy, to mogliśmy skupić się na poszukiwaniu sali i zespołu. Podzieliliśmy się z partnerką, że ona skupi się na sali, a ja na zespole. Z salą poszło szybko. Znalazła dwie, które od razu mi pokazała i zaproponowała, by przejechać się do tej, która była bliżej. Okazała się strzałem w dziesiątkę i praktycznie od razu zdecydowaliśmy się na nią już bez sprawdzania tej drugiej. Wtedy pozostała już tylko kwestia z muzyką – oczywiście nie tylko, bo było bardzo dużo jeszcze pomniejszych rzeczy do ogarnięcia, ale mówię tutaj o takich większych przedsięwzięciach. Długo szukałem, dużo słuchałem i dużo czytałem opinii o różnych zespołach. W końcu natrafiłem na znany zespół muzyczny w Siedlcach, który był bardzo polecany przez naprawdę wiele osób, w tym mojego znajomego z pracy. Akurat jego brat, gdy się żenił, to skorzystał z usług tego zespołu i w jego przypadku zarówno para młoda, jak i goście, bardzo sobie ich chwalili. Skoro tak sytuacja była przedstawiana, to stwierdziłem, że nie ma co więcej czekać i umówiłem się z przedstawicielami zespołu na spotkanie, by ustalić szczegóły i więcej się dowiedzieć.

Okazuje się, że ten zespół z Siedlec składał się z bardzo fajnych i uprzejmych ludzi. Można było się z nimi bardzo dobrze dogadać, również co do repertuaru, a w tej kwestii zdarzają się przecież ekipy muzyczne podchodzące niechętnie do takich tematów. Mojej przyszłej żonie bardzo się spodobali i ich granie było naprawdę przykuwające uwagę, więc od razu dogadaliśmy szczegóły i dzięki temu mieliśmy z głowy już wybór zarówno sali, jak i zespołu.

 

Komentarze są wyłączone.