Sesja zdjęciowa bydgoskich noworodków

Sesja zdjęciowa bydgoskich noworodków

Moment narodzin dziecka jest szczególnym wydarzeniem w ciągu historii życia. Noworodek będzie rósł i rozwijał się z dnia na dzień, warto więc uchwycić na zdjęciu moment, gdy jest jeszcze małą istotą, aby móc wracać do swojego małego dziecka nie tylko wyobrażając je sobie, lecz mogąc spojrzeć na zdjęcia pamiątkowe. 

Wybór fotografa na sesję dla noworodka

sesje noworodkowe bydgoszczFotograf, który wykona sesję dziecku, musi spełniać odpowiednie odczekiwania. Jest to na tyle ważny i intymny moment w życiu nowopowstałej rodziny, że szkoda byłoby psuć go niemiłym lub niekompetentnym fotografem. Przeglądając oferty fotografów, uwzględniających sesje noworodkowe Bydgoszcz okazała się siedzibą profesjonalistów w tym zakresie. Wybrałam Panią Hanię, która w swoich zdjęciach inspirowała się naturą oraz jedwabiem. Moja córka Alicja, owinięta była w jedwabny mały szlafrok i leżała w drewnianym koszu z bawełną w środku, razem z szyszkami i liśćmi klonu. Urodziła się jesienną, więc taki klimat miał nam o tym przypominać. Sesja noworodkowa jest wyjątkowym momentem również dla rodzica, który obserwuje proces fotografowania z boku, przyglądając się swojemu dziecku w pięknej aranżacji. Po zmianie wystroju Alicja była przykryta błękitnym kocem,  który pięknie kontrastował z jej oczami. Jest to moment wzruszający dla rodziców w chwili trwania sesji, jak i później, gdy oglądają zdjęcia po latach, widząc, jak ich dziecko rośnie i rozwija się, zdobywając nowe umiejętności. Zdjęcia Alicji trafiły do portfolio Pani Hani i widniały na jej stronie internetowej wśród innych fotografii noworodków.

Niektóre z nich wywołałam i oprawiłam w ramki, wiszą teraz na ścianie w jej pokoju, a mój mąż ma zdjęcie w błękitnym kocyku na swoim biurku w pracy. Aktualnie zbliża się roczek naszej córki i z tej okazji również planujemy sesję u bydgoskiego fotografa, która mogę śmiało polecić przyszłym rodzicom.

Komentarze są wyłączone.