Ścienne obrazy wykonane na zamówienie

Ścienne obrazy wykonane na zamówienie

Dawniej każdy, kto chciał uwiecznić swój wizerunek zamawiał obraz. Później nastąpiła era dużo tańszej i szybszej fotografii, dlatego ludzie chętniej ją wybierali. Współcześnie jednak obrazy znowu powracają do popularności, ponieważ prawdziwy artysta o wiele lepiej ukaże człowieka, niż aparat fotograficzny. Obrazy malowane pędzlem można wykonać na zamówienie. Oczywiście wiąże się to z pozowaniem, ale nie jest to wcale coś trudnego.

Obrazy malowane na zamówienie

obrazy ścienne na zamówienieZamówienie obrazu, który znajdzie się na ścianie, nie jest wcale trudne. Wystarczy udać się do prawdziwego artysty, a on pokaże Ci, w jaki sposób się ustawić. Obrazy ścienne na zamówienie wykonuje się zaraz po złożeniu zamówienia, chyba, że artysta ma ich bardzo dużo. Do jednoosobowego portretu pozuje się przez około trzy i pół godziny. Tyle wystarczy, aby dobrze ukazać człowieka. Ktoś, kto chce mieć prawdziwe arcydzieło może wydłużyć ten czas. Pamiętajmy, że w dużej mierze zależy to od konkretnego artysty i jego umiejętności. Format obrazów jest dowolny. Mogą one być nawet okrągłe, jeśli tylko masz taką wyobraźnię. Tak naprawdę w tym temacie jest bardzo dużo czynników zależnych od malarza. Niektórzy malują szybko, inni wolniej. Tak samo jest z cenami za swoje dzieła. Na pewno powieszenie takiego obrazu to bardzo dobra dekoracja, a także pamiątka na wiele lat. Obrazy ścienne są często wieszane w domach, w których dominuje tradycyjny wystój wnętrz. Jednak jeśli spotkasz się z artystą, który preferuje nowoczesne ukazanie rzeczywistości, namaluje on obraz w taki sposób, że również do nowszych aranżacji będzie dopasowany. To Ty możesz wybrać sposób, w jaki zostaniesz ukazany. Na obrazie ściennym warto pokazać się z tym, co Ciebie najbardziej interesuje. Można także wykonać dzieło korzystając z fotografii. Malarz dobrze odwzoruje szczegóły.

Obraz ścienny to bardzo dobra dekoracja, ale może pełnić o wiele ważniejszą funkcję. Taki obraz jest bardziej wytrzymały, niż papierowa fotografia. Kilka późniejszych pokoleń dowie się, jak wyglądałeś i kim byłeś. Płótno to materiał, który dobrze zachowuje swoją żywotność. Nawet gdy miną dziesięciolecia, Twoja postać będzie w dalszym ciągu widoczna. Zadbaj o to, aby wszystko na obrazie było dopracowane do ostatniej kreski. 

Komentarze są wyłączone.