Renomowany internetowy sklep motocyklowy

Renomowany internetowy sklep motocyklowy

Dołączenie do profesjonalnej ekipy motocyklowej było sporym osiągnięciem, bo i wymagania wobec nowicjuszy były dość spore. Jednak by dorównać kolegom z zespołu, musiałem przede wszystkim podrasować sprzętu i sprawić sobie wysokiej jakości ubranie, bo ekipa miała naprawdę wyśrubowane wymagania odnośnie bezpieczeństwa. Cały mój dotychczasowy sprzęt musiał iść w odstawkę, gdyż nie spełniał wysokich wymagań, stawianych przez załogę.

Internetowy sklep ze sprzętem motocyklowym

dobry sklep motocyklowy onlineKompletowanie sprzętu wysokiej jakości nie było tanią sprawą, szczególnie tych elementów które posiadały atesty bezpieczeństwa i mogły być używane na pokazach ekstremalnej jazdy, na jakie moja ekipa uczęszczała. Niestety, w okolicy miałem tylko kilka sklepów ze sprzętem motocyklowym, i żaden z nich nie miał w asortymencie wyposażenia z wyższej półki, gdyż skierowane raczej były ku początkującej klienteli. Kolega z załogi na szczęście zlitował się nad nowicjuszem, i dał mi namiary na dobry sklep motocyklowy online, będący jednocześnie autoryzowanym sprzedawcą jednej z najlepszych firm, produkujących sprzęt dla profesjonalnych kierowców. Już sama lista najróżniejszych elementów do motocykla i wyposażenia niemal mnie przytłoczyła, podobnie jak i ceny, znacznie wyższe niż te, które widywało się w zwykłych sklepach motocyklowych, aczkolwiek sprzęt był najwyższej jakości, a w porównaniu do innych sklepów internetowych, ceny wcale nie wydawały się szczególnie wygórowane. Zamawianie pojedynczych elementów ze sklepu byłoby co prawda dużym wydatkiem, aczkolwiek ceny wyrównywały się nieco przy zamówieniach hurtowych, a sklep często oferował rabaty, zarówno dla drużyn pokazowych, jak i dla promocji nowych pozycji, tudzież sprawdzonych towarów.

Sprzęt mogłem skompletować zaskakująco szybko, gdyż firma prowadziła własne dostawy w wypadku dużych zamówień, i już następnego dnia po otrzymaniu zapłaty, dostarczono mi towar prosto do domu, gdzie mogłem od razu zająć się podrasowaniem maszyny i wypróbowaniem nowego wyposażenia. Co więcej, sprzedawca oferował bezproblemowe zwroty tych części i wyposażenia które nie spełniały wymagań zamawiającego, jak również natychmiastową wymianę elementów uszkodzonych, choćby podczas transportu, czy tych posiadających wady fabryczne.

Komentarze są wyłączone.