Ramki ozdobne na zdjęcia ślubne

Ramki ozdobne na zdjęcia ślubne

Bardzo dużo par młodych decyduje się na przeżycie swojego wielkiego dnia latem, kiedy najłatwiej natrafić na piękną pogodę. Wraz z moimi znajomymi zaczynamy wchodzić już w ten wiek, kiedy kończymy studia, dobieramy się w pary i decydujemy się na spędzenie reszty życia z drugą połówką. Właśnie przez te dwa czynniki będę uczestniczyć tego lata w kilku ceremoniach zaślubin i muszę wymyślić, jak obdaruję nowożeńców.

Wybór prezentu dla pary młodej

ramki ślubne ozdobneJak już wspomniałam – nadal jestem studentką, dlatego patrząc na liczbę ślubów nagromadzonych w najbliższych miesiącach, niestety, ale nie dysponuję największym budżetem prezentowym. Podejrzewam, że ten problem może dotyczyć wielu z nas, dlatego chciałabym się podzielić z Wami moim rozwiązaniem. Po pierwsze, nie przejmujmy się tym, że nie jesteśmy w stanie kupić naszym znajomym najdroższego markowego prezentu. Jeżeli są nam naprawdę bliscy, nie będzie to miało dla nich znaczenia. Myślę, że dobrym pomysłem jest postawienie na coś, co będzie praktyczne i co jednocześnie będzie im przypominać o szczęśliwym dniu zaślubin. Biorąc pod uwagę te dwa kryteria, ramki ślubne ozdobne wydają mi się rozwiązaniem idealnym. Obecnie na rynku mamy tak szeroką gamę produktów do wyboru, że na pewno znajdziemy ten idealnie dopasowany do młodej pary. Ozdobna ramka ślubna może także niemało kosztować, dlatego tym bardziej uważam, że jest to dobry prezent. Nowożeńcy najprawdopodobniej nie będą chcieli wydawać dużo pieniędzy na dekoracje i sami pewnie by się nie zdecydowali na droższe, ozdobne obramowanie zdjęć. Wybierając ramkę na zdjęcia ślubne najlepiej postawić na kolor biały lub kremowy, ponieważ mamy pewność, że będą współgrać z kolorystyką praktycznie każdego zdjęcia. Jeżeli chodzi o zdobienia, widziałam wiele różnych rodzajów: tłoczenia w skórze, kryształki, perły, gipsowe elementy wypukłe i wiele więcej. Ramka oczywiście nie musi być biała. Równie dobrze pasują te drewniane bądź metalowe – srebrne lub złote.

Ślub, to przełomowe wydarzenie w życiu, które wielu ludzi chciałoby zapamiętać do końca życia. Najlepszym sposobem na to jest otoczenie się zdjęciami przywołującymi miłe wspomnienia. Ozdobna ramka na zdjęcia będzie praktycznym i miłym upominkiem dla nowożeńców. Co więcej szeroki zakres cenowy sprawia, że goście znajdą prezent dopasowany do swojego budżetu. 

Komentarze są wyłączone.