Przygotowanie wizytówek na targi handlowe

Przygotowanie wizytówek na targi handlowe

 

W tym roku zdecydowałem się pojechać na targi handlowe. Ostatnio nie podjąłem takiej decyzji i nieco żałował, ponieważ mój znajomy był i dzięki temu przybyło mu wielu nowych klientów. Też chciałem rozwinąć swoją firmę a targi były idealnym ku temu rozwiązaniem.

Dużo rozdanych wizytówek klientom

wizytówki głogówChciałem odpowiednio się przygotować na te targi i w tym celu poprosiłem znajomego o pomoc, bo on w takim wydarzeniu już brał udział i mógł mi pomóc. Znajomy powiedział, że ważne są wizytówki, które muszę koniecznie zabrać ze sobą. Nie każdy decydował się od razu na współpracę i dlatego wizytówki były tak ważne. Nie miałem żadnych wizytówek, bo ich wcześniej nie potrzebowałem i dlatego musiałem je załatwić. Ucieszyłem się, ponieważ bardzo szybko nalazłem firmę, która wykonywała wizytówki Głogów był moim miastem rodzinnym i znałem większość firm, ale nie interesowałem się wizytówkami, więc nie do końca wiedziałem do kogo się zgłosić. Na szczęście sprawnie poszło. Zamówiłem wizytówki, na których miały znaleźć się podstawowe dane kontaktowe mojej firmy. Odebrałem je już następnego dnia. Na targi byłem przygotowany. Zamówiłem dwieście wizytówek, bo tak zalecił mi znajomy. Targi, na które pojechałem zdecydowanie były świetnym pomysłem. Ludzie dość mocno interesowali się moimi produktami i rozdałem bardzo dużo wizytówek. Wiedziałem, że klienci będą się ze mną kontaktować, bo byli zdecydowani na współpracę. Rozdałem prawie wszystkie wizytówki i dobrze, że miałem je przy sobie.

Dzięki targom sporo zyskałem, ponieważ moje produkty sprzedawać zacząłem w ilości o osiemdziesiąt procent większej. Klienci odzywali się do mnie przez cały czas. Zdecydowałem się na regularny udział w takich targach handlowych, ponieważ to przynosiło tylko korzyści.

 

Komentarze są wyłączone.