Projektowanie logo dla różnych marek

Projektowanie logo dla różnych marek

Moim wielkim marzeniem od dziecka było połączenie mojej wielkiej pasji, jaką jest sztuka, z zajęciem zarobkowym. Wychowałam się w rodzinie przedsiębiorców, w której nie doświadczyłam tego, jak to jest pracować na etacie. Na studia poszłam więc z myślą, że po ich ukończeniu otworzę własną firmę. Jako kierunek wybrałam grafikę, gdyż wydało mi się to najbardziej rozwojowe. Obecnie prowadzę biuro projektowe, którego klientami są przede wszystkim mniejsze i większe firmy.

Profesjonalne logo dla firmy

tworzenie logo dla firmyGrafika, szczególnie ta komputerowa, jest bardzo pożądanym produktem na rynku. Umiejętność jej tworzenia to połączenie artystycznego zmysłu z wiedzą o działaniu komputerów, z liźnięciem tematu, jakim jest programowanie. Z racji tego, że od zawsze interesowałam się sztuką i chciałam połączyć to zamiłowanie z zajęciem zarobkowym, postanowiłam ukończyć studia z grafiki właśnie. Ostatecznie otworzyłam działalność gospodarczą, którą jest biuro projektowe. Zatrudniam kilku znajomych grafików. Głównym naszym zajęciem jest tworzenie logo dla firmy, które właśnie wchodzą na rynek lub po prostu przechodzą tak zwany rebranding. Wbrew pozorom stworzenie logo dla firmy wcale nie jest takim łatwym zadaniem. A wszystko dlatego, że musi być ono jak najprostsze, a przy okazji zawierać jak najwięcej informacji o danej marce. I musi być przede wszystkim oryginalne. Wykonując zlecenia cały czas pozostajemy w kontakcie z naszymi zleceniodawcami. Muszą oni zatwierdzić konkretny projekt, bez względu na to, co my o nim myślimy. To klient ma ostateczny głos i jeżeli coś mu się podoba to znaczy, że wypełniliśmy w pełni swoje zadanie. Stworzenie logo dla firmy jest dużą odpowiedzialnością. W końcu prawdopodobnie przez długie lata dana marka będzie kojarzona właśnie z tym znaczkiem, które zostało zaprojektowane akurat w naszej pracowni.

Grafika to szeroka dziedzina artystyczna, która na dzień dzisiejszy nie miałaby racji bytu bez komputerów. Łączy więc w ciekawy sposób duszę artystyczną z umysłem ścisłym. Ja od jakiegoś czasu prowadzę pracownię graficzną. Z dużego worka, jakim jest grafika, wybraliśmy jedną dziedzinę, jaką jest tworzenie logo firmom, które się do nas zgłaszają. Nie narzekamy na brak klientów, którzy bardzo chętnie korzystają z naszej oferty.

Komentarze są wyłączone.