Projektowanie logo dla różnych marek

Projektowanie logo dla różnych marek

 

Moim wielkim marzeniem od dziecka było połączenie mojej wielkiej pasji, jaką jest sztuka, z zajęciem zarobkowym. Wychowałam się w rodzinie przedsiębiorców, w której nie doświadczyłam tego, jak to jest pracować na etacie. Na studia poszłam więc z myślą, że po ich ukończeniu otworzę własną firmę. Jako kierunek wybrałam grafikę, gdyż wydało mi się to najbardziej rozwojowe. Obecnie prowadzę biuro projektowe, którego klientami są przede wszystkim mniejsze i większe firmy.

Profesjonalne logo dla firmy

tworzenie logo dla firmyGrafika, szczególnie ta komputerowa, jest bardzo pożądanym produktem na rynku. Umiejętność jej tworzenia to połączenie artystycznego zmysłu z wiedzą o działaniu komputerów, z liźnięciem tematu, jakim jest programowanie. Z racji tego, że od zawsze interesowałam się sztuką i chciałam połączyć to zamiłowanie z zajęciem zarobkowym, postanowiłam ukończyć studia z grafiki właśnie. Ostatecznie otworzyłam działalność gospodarczą, którą jest biuro projektowe. Zatrudniam kilku znajomych grafików. Głównym naszym zajęciem jest towanie-logo.html”>tworzenie logo dla firmy, które właśnie wchodzą na rynek lub po prostu przechodzą tak zwany rebranding. Wbrew pozorom stworzenie logo dla firmy wcale nie jest takim łatwym zadaniem. A wszystko dlatego, że musi być ono jak najprostsze, a przy okazji zawierać jak najwięcej informacji o danej marce. I musi być przede wszystkim oryginalne. Wykonując zlecenia cały czas pozostajemy w kontakcie z naszymi zleceniodawcami. Muszą oni zatwierdzić konkretny projekt, bez względu na to, co my o nim myślimy. To klient ma ostateczny głos i jeżeli coś mu się podoba to znaczy, że wypełniliśmy w pełni swoje zadanie. Stworzenie logo dla firmy jest dużą odpowiedzialnością. W końcu prawdopodobnie przez długie lata dana marka będzie kojarzona właśnie z tym znaczkiem, które zostało zaprojektowane akurat w naszej pracowni.

Grafika to szeroka dziedzina artystyczna, która na dzień dzisiejszy nie miałaby racji bytu bez komputerów. Łączy więc w ciekawy sposób duszę artystyczną z umysłem ścisłym. Ja od jakiegoś czasu prowadzę pracownię graficzną. Z dużego worka, jakim jest grafika, wybraliśmy jedną dziedzinę, jaką jest tworzenie logo firmom, które się do nas zgłaszają. Nie narzekamy na brak klientów, którzy bardzo chętnie korzystają z naszej oferty.

Więcej o projektowaniu logo na: https://www.artdelarte.pl/

 

Komentarze są wyłączone.