Profesjonalny wedding planner

Profesjonalny wedding planner

Organizacja ślubów i wesel to rynek, który rozwija się w Polsce nieustannie od kilku lat, dzięki czemu zyskuje coraz to pokaźniejsze grono sympatyków. W chwili obecnej biznes ślubny jest jednym z najbardziej pożądanych, a konkurencja z roku na rok rośnie. Koordynacja dnia ślubu i przyjęcia weselnego  jest niezwykle ważną funkcją, zarówno dla świeżo upieczonych małżonków, gości, jak i najbliższej rodziny

wedding planner krakówPierwszym krokiem, który podejmują zakochani to podjęcie decyzji o skorzystaniu z usług profesjonalistów. Warto uzmysłowić sobie, że „…chcę, aby dniem mojego ślubu zajął się wedding planner Kraków, natomiast jest magicznym miejscem, w którym oboje chcemy się pobrać”. Po tym, jak Para Młoda jasno i wyraźnie określi swoje potrzeby co do lokalizacji, budżetu czy specjalnych życzeń, wedding planner może, przystąpić do pracy.  Korzystając z jego usług, należy pamiętać o kilku istotnych zasadach, które ułatwią nam współpracę. Przede wszystkim zarówno narzeczeni, jak i firma koordynująca ślub powinni spotkać się w możliwie najszybszym czasie od momentu, w którym została podjęta decyzja o skorzystaniu z pomocy konsultantów. Na spotkaniu obie strony określają potrzeby i ustalają wstępny harmonogram. Wedding planner przygotowuje scenariusz dnia uroczystości, zajmuje się znalezieniem odpowiednich podwykonawców tj. sali na przyjęcie, usług fotografa, kamerzysty, florystki, dekoratorki etc. Dzięki pomocy konsultanta narzeczeni oszczędzają czas, ale również unikają błędów związanych z wyborem niewłaściwych podwykonawców. Wówczas, po zaakceptowaniu przez Parę Młodą wszelkich propozycji przygotowanych przez specjalistów, wedding planner przystępuje do realizacji organizacji całościowej usługi, na którą składają się m.in.: przygotowanie menu weselnego wraz z omówieniem szczegółów związanych z jedzeniem, opracowanie projektu ułożenia sali weselnej, pomoc w wyborze strojów, fryzjerki, fotografa, rozliczenie wszelkich należności bezpośrednio po weselu etc. Para Młoda wraz z konsultantem ustala jakie usługi są priorytetowe, a z jakich chce zrezygnować.

Organizacja ślubu i wesela to często niepotrzebny stres i marnowanie czasu na zbędne rzeczy. Warto wówczas zastanowić się nad profesjonalnymi usługami wedding plannera, który pomoże nie tylko przygotować ślub i wesele, ale będzie także odpowiednim powiernikiem przedślubnych stresów. Ważne, aby obie strony opierały swoją współpracę na wzajemnym szacunku i zrozumieniu, wówczas dzień ślubu faktycznie będzie miał szansę stać się najpiękniejszym w życiu.       

Komentarze są wyłączone.