Poszukiwania biura rachunkowego

Poszukiwania biura rachunkowego

Zbliżał się czas rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych. Dostałam od pracodawcy pit 11 i musiałam rozliczyć z niego pit 37. Próbowałam zrobić to sama, ale poległam. Nie czułam się na siłach, żeby to zrobić prawidłowo, a nie chciałam mieć problemów z urzędem skarbowym. Zadzwoniłam do mojej przyjaciółki po poradę co robić. Poleciła mi ona znalezienie biura księgowego, który rozliczy za mnie pit 37 z urzędem skarbowym za niewielką opłatą.

Znalazłam biuro rachunkowe na warszawskiej woli

biuro rachunkowe warszawa wolaPostanowiłam znaleźć biuro rachunkowe jak najbliżej mojego miejsca zamieszkania, ponieważ nie miałam czasu jeździć z tym PITem po całej Warszawie. Zależało mi na tym, aby było to fachowe i kompetentne biuro, które skrupulatnie i dokładnie załatwi moją sprawę. Poszukiwania takiego miejsca rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: biuro rachunkowe warszawa wola, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się natrafić na polecane biuro rachunkowe w tej okolicy. Klienci wystawili temu miejscu bardzo dobre rekomendacje. Pisali, że jest to profesjonalne miejsce, w którym pracują prawdziwi profesjonaliści. To biuro rachunkowe zajmowało się obsługą zarówno firm oraz osób fizycznych. Postanowiłam zaufać pozytywnym opiniom na temat tego biura rachunkowego i podjąć z nimi współpracę. Zadzwoniłam pod podany numer telefonu i umówiłam się na spotkanie z ich pracownikiem. Okazało się, że mają bardzo szybkie terminy i już na drugi dzień mogłam dostarczyć im odpowiednie dokumenty. Byłam bardzo zadowolona z ich usług. Rozliczyli mój PIT w zasadzie od ręki. Jeszcze tego samego dnia dostarczyli odpowiednie dokumenty do odpowiedniego urzędu skarbowego. Dowiedziałam się także, że większość tego typu indywidualnych spraw załatwiają bardzo szybko. Jeśli chodzi o cenę byłam bardzo zadowolona z niskich i przystępnych cen za usługi.

Jeszcze wiele razy korzystałam z obsługi tego biura rachunkowego i zawsze byłam bardzo zadowolona. Było ono bardzo fachowe i kompetentne. Pracowali tam prawdziwi specjaliści, którzy znali się na swoim fachu. Szybko rozwiązywali większość spraw rachunkowych i fiskalnych. Podejmowali się zarówno obsługi klientów indywidualnych jak i pełnej obsługi rachunkowej firm gospodarczych. A ich ceny były bardzo niskie. 

Komentarze są wyłączone.