Plakaty w modnych ramkach

Plakaty w modnych ramkach

Wystój domu zrobiłem po swojemu. Miałem swoje wyobrażenie na temat tego jak miało wyglądać moje mieszkanie. Moja dziewczyna twierdziła, że jestem niedojrzały, bo miałem masę plakatów ze swoimi ulubionymi postaciami, ale ja z nich nigdy nie zrezygnuję.

Ściana z plakatami w ramkach

ramki do plakatówtowały, jednak czegoś brakowało. Od razu zorientowałem się, że muszę zainwestować w to musi to zrobić od razu. Wszystkie plakaty były takiego samego rozmiaru i musiałem kupić te same ramki, co znacznie wszystko mi ułatwiało. Pobiegłem do marketu, bo tak był dział z ramkami i wiedziałem, że kupię jakieś modne. Znalazłem masę ramek w interesującym mnie rozmiarze i jeden wzór szczelnie mi się spodobał. Ramka była w kolorze srebrnym i wyglądała bardzo nowocześnie. Wiedziałem, że w salonie będzie pasowała idealnie. Kupiłem pięć ramek tego typu, gdyż tyle miałem plakatów. W domu rozwinąłem plakaty i umieściłem je w ramkach. Do przymocowania ramek na ścianie użyłem taśmy dwustronnej, bo nie chciałem wbijać gwoździ. Ramki na taśmie montażowej trzymały się stabilnie. Ściana od razu wyglądała kolorowo i ten wystrój zdecydowanie mi odpowiadał. Miałem idealnie urządzony salon.

Ku mojemu zaskoczeniu, mojej dziewczynie plakaty w ramkach się spodobały. Stwierdziła, że fajnie wyglądają na ścianie. Nie spodziewałem się takiej reakcji z jej strony, ale zdecydowanie mi odpowiadała. Uszanowała moje zainteresowania a to dla mnie było ważne. 

Komentarze są wyłączone.