Odpowiedni płyn do dezynfekcji

Odpowiedni płyn do dezynfekcji

W obecnych czasach ze szczególną uwagą musimy dbać o swoją higienę, a także korzystać z płynów do dezynfekcji rąk oraz powierzchni płaskich. Niezależnie od tego czy używamy takiego produktu w domu, czy w pracy bardzo ważne jest to, aby był zawsze w pobliżu do użycia. Dodatkowo warto zadbać o dobrej jakości produkt.

Najlepsza dezynfekcja rąk 

płyn dezynfekujący z glicerynąOstatnie miesiące były naprawdę trudne dla wielu osób, jednak liczyło się to, aby każdy z nas dbał o zachowanie zasad reżimu sanitarnego. Obecnie wiemy, że bardzo ważna jest dezynfekcja rąk oraz powierzchni, z których korzystamy. Do powierzchni przydadzą się środki w spreju, dzięki czemu nie będziemy musieli oczyszczać ich z użyciem ścierki. Wystarczy spryskać i poczekać aż odparuje. Z kolei do rąk doskonały będzie płyn dezynfekujący z gliceryną. Dzięki temu możemy być pewni, ze nie tylko dbamy o to, aby nasze dłonie były oczyszczone z zarazków oraz wirusów, ale również o ich kondycję. Gliceryna ma za zadanie nawilżać nasze dłonie, które po dłuższym kontakcie ze środkami do dezynfekcji stają się suche i niejednokrotnie nas szczypią. W tej sytuacji warto mieć też odżywczy krem, którym będziemy odpowiednio natłuszczać dłonie. Pamiętajmy jednak, że obecnie każdy z nas ma takie samo ryzyko różnych chorób, dlatego ważne jest dbanie o siebie, swoich bliskich, a także współpracowników czy całkiem obcych ludzi. To bardzo odpowiedzialne podejście, więc dezynfekujmy dłonie.

Bardzo ważne jest dbanie o higienę, którą możemy sobie zapewnić w najwyższym stopniu dzięki użytkowaniu płynów do dezynfekcji. Ten z dodatkiem gliceryny będzie chronił naszą skórę przed całkowitym wysuszeniem i podrażnieniami, które towarzyszą przez zawartość alkoholu w tego typu płynach. Mimo to wato dbać o dezynfekcję wszystkiego.

Komentarze są wyłączone.