Nowoczesne meble kuchenne

Nowoczesne meble kuchenne

 

Od kilku lat mieszkam z rodziną w Tychach. W tym roku kupiliśmy z mężem nowe mieszkanie w tym mieście. Chcemy się do niego przeprowadzić, bo spodziewamy się dziecka. Dotychczasowe mieszkanie, zaś, które również należało do nas, ale było trochę za małe, będziemy wynajmować. Nowe mieszkanie to oczywiście nowe aranżacje i wydatki na urządzenie wnętrz po swojemu. Podoba mi się to, że znajduje się w nim przestronna kuchnia. Trzeba tylko było znaleźć do niej odpowiednie meble. 

Szafki do kuchni robione na wymiar

nowoczesne kuchnie na wymiar w tychachZdecydowaliśmy się z mężem na nowe mieszkanie w Tychach dlatego, że niedługo powiększy się nam rodzina. Te mieszkanie, które mieliśmy od kilku lat. byłoby o wiele za małe na trzy osoby. Dziecko potrzebuje więcej przestrzeni, stąd pojawił się pomysł na zakup mieszkania. Udało nam się znaleźć dobrą ofertę, jednak warunek był taki, że pomieszczenia trzeba było urządzić od podstaw. Mi to odpowiadało, w końcu z zawodu jestem architektem wnętrz i uwielbiam tematykę aranżacji. Wyzwanie pojawiło się z kuchnią. Okazała się ona bardzo przestronna, ale przy okazji trochę niewymiarowa. W sklepach nie mogliśmy znaleźć szafek, które okazałyby się optymalne do naszej nowej kuchni. Na szczęście okazało się, że jest firma, które robi nowoczesne kuchnie na wymiar w tychach i postanowiliśmy skorzystać z jej usług. Otrzymaliśmy kompleksową usługę. Panowie przyjechali wymierzyć kuchnie, potem wspólnie ustaliliśmy projekt i zostały wykonane szafki, a potem zamontowane. Szafki robione na wymiar mają wiele plusów. Przede wszystkim mamy kontrole nad tym, z jakich powstają one materiałów. Po drugie, są one idealnie dopasowane do wielkości i kształtów pomieszczenia, przez co mamy w mieszkaniu większą harmonię wizualną. Po trzecie takie meble są bardzo funkcjonalne, podpasowane pod nasze potrzeby, a przy tym bardzo wytrzymałe.

Urządzając kuchnię w nowym czy starym mieszkaniu, możemy śmiało pomyśleć o tym, żeby meble do niej zamówić do wykonania od podstaw. Są to bowiem często mało wymiarowe pomieszczenia. do któych ciężko jest znaleźć idealne meble. W każdym mieście są firmy, które zajmują się robieniem  mebli  na wymiar. Korzystając z ich usług nie musimy się przejmować praktycznie niczym. Mamy zrobione wymiarowanie, wykonane i potem zamontowane meble. 

 

Komentarze są wyłączone.