Nowa pieczątka firmowa dla prezesa

Nowa pieczątka firmowa dla prezesa

Kiedy dowiedziałam się, że firma przenosi swoją siedzibę do Krakowa, to nie zamierzałam się przeprowadzać. Prezes jednak zaoferował mi mieszkanie i auto firmowe, dlatego podjęłam tę decyzję. W Krakowie czekało mnie więcej możliwości a ja w sumie potrzebowałam zmian.

Zamówienie pieczątki firmowej dla prezesa 

kraków pieczątki firmoweW związku z przeprowadzką miałam masę dodatkowej pracy. Musiałam zmienić adres w urzędzie, załatwić nowe wizytówki i poinformować wszystkich kontrahentów o nowej siedzibie firmy. Prezes poprosił mnie, żebym zamówiła dla niego nową pieczątkę firmową, bo potrzebował takiej z aktualnym adresem. Zmieniła się nie tylko ulica, ale przede wszystkim miasto, którym teraz był Kraków pieczątki firmowe zawsze zamawiałam w zaprzyjaźnionej firmie, ale tym razem postanowiłam znaleźć kogoś na miejscu. Nie było sensu zamawiać dostawy kurierem, skoro pieczątkę firmową dla prezesa mogłam odebrać osobiście. Wiele firm w mieście wykonywało pieczątki firmowe i jedna z nich mieściła się blisko siedziby firmy, w której pracowałam. Poszłam tam osobiście, żeby dograć szczegóły i wyjaśnić jak dokładnie miała wyglądać firmowa pieczątka dla prezesa. Natrafiłam na profesjonalną obsługę, która o wszystkim mnie poinformowała. Uzyskałam niezbędną pomoc a pieczątka firmowa dla prezesa została wykonana jeszcze tego samego dnia. Byłam zachwycona tak wysokim poziomem obsługi, co od razu powiedziałam prezesowi. Nowa pieczątka, która została wykonana była solidna i zawierała niezbędne dane.

Do nowego miejsca dość szybko się przyzwyczaiłam. Mieszkałam blisko firmy i dzięki temu niewiele czasu zajmował mi dojazd. Miałam własne biuro, które było przestronne a z okna miałam widok na piękną starówkę. Wiedziałam też, że w Krakowie poznam wielu nowych znajomych.

Komentarze są wyłączone.