Najlepszy hotel dla dzieci

Najlepszy hotel dla dzieci

Razem z rodzicami wybrałam się na wakacje nad morze. Myślałam, że będę się tam nudziła, bo jestem jedynaczka i nigdy nie miałam co robić. Lecz moi rodzice postanowili w te wakacje sprawić mi i sobie przyjemność, więc zamówili nocleg w jednym z hoteli, który miał naprawdę cudowną ofertę. Aż było ciężko mi uwierzyć, że ktoś może tyle oferować. Gdy dojechaliśmy na miejsce byliśmy bardzo zaskoczeni.

Perfekcyjny hotel dla dzieci

hotele dla dzieciZ zewnątrz wyglądał on naprawdę pięknie, nie mogliśmy w to uwierzyć. Weszliśmy do środka. Wszystko było pięknie urządzone nowoczesnymi meblami i akcesoriami. Byłam taka szczęśliwa. Weszliśmy do pokoju wszystko bardzo ładnie przygotowane. Postanowiłam przejść się z rodzicami, żeby zwiedzić ten hotel.Natrafiliśmy na super miejsce dla młodszych gości. Od razu tam weszłam i nie mogłam uwierzyć. Pierwszy raz słyszałam, że jest takie coś jak to nie przeszkadzało, bo bawiłam się wyśmienicie.Animatorki i opiekunki były naprawdę kochane. Widać było, że lubią dzieci. Baseny były bardzo czyste, a każda zabawka zadbana. Nikomu nie działa się krzywda. Wszystko było bardzo bezpieczne. W basenach znajdowały się armatka wodna, zjeżdżalnia, latarnia morska i grzybek wodny. Jeśli byliśmy głodni to dostawaliśmy watę cukrową lub popcorn. Ja uwielbiałam spędzać czas na wielkim dmuchanym zamku. Czułam się w nim jak prawdziwa księżniczka. Nauczyłam się też wielu rzeczy, na przykład składanie origami. Zabawy w grupach też były bardzo super. Bawiliśmy się chustą animacyjną, rzucaliśmy do celu. Wieczorem organizowali dla młodszych super dyskoteki z naszą ulubioną muzyką.

Uważam, że te wakacje były najlepsze ze wszystkim. Na pewno namówię rodziców, żeby tu wrócić. Marzyłam o takich wakacjach. Poznałam przez nie wiele fajnych osób i mam nadzieje, że będę z nimi utrzymywała kontakt. Wszystko tam było takie piękne, jak z bajki. Chce tam wrócić jak najszybciej, bo było fajnie. Moi rodzice sobie odpoczęli, a ja miło spędziłam czas.

Komentarze są wyłączone.