Najlepszy apartament do wynajęcia w Gdańsku

Najlepszy apartament do wynajęcia w Gdańsku

Polskie morze co roku przyciąga więcej turystów. Jest to spowodowane na pewno tym, że mimo, iż nie zawsze mamy zapewnioną ładną pogodę i ceny są bardzo wygórowane w porównaniu z innymi miejscami w Polsce, czy nawet sąsiednimi krajami- krajobraz i klimat wart jest odwiedzania i spędzenia tam chociaż paru dni wakacji i urlopu.

Jaki apartament do wynajęcia w Gdańsku?

apartamenty do wynajęcia gdańskW wakacje wybór miejsca, do którego możemy jechać nad Morze Bałtyckie jest trudny. Niby oddalone miejscowości mają dostęp do morza otwartego, są bardziej kameralne ale to właśnie Gdańsk jest najbliższym miejscem od razu po zjeździe z autostrady i mimo tego, że jest najbliżej, najmniej osób go odwiedza ze względu na panujące powszechnie przekonanie, że na gdańskich plażach jest za dużo ludzi. To nie jest prawdą, ponieważ plaże Gdańska są rozległe i starczy tam miejsca dla każdego. Apartamenty do wynajęcia Gdańsk ,,stawia” przed nami otworem i oferuje najróżniejsze miejsca w różnych odległościach od morza. Akurat w tym mieście możemy wybierać i lawirować pomiędzy bliskością do morza a do Gdańskiej Starówki, która przyciąga również mnóstwo osób. Na Starówce można spacerować, wychodzić na obiady, kolacje albo wyjść na Jarmark Dominikański, który odbywa się w środku sezonu. Apartamenty nad samym morzem kuszą jednak spokojem i tym, że przed snem możemy posłuchać szumu fal. Jednak jadąc na dłuższy urlop niż na weekend, na pewno więcej czasu będziemy spędzać na plaży, dlatego lepiej jest wynająć apartament przy samym morzu. Jeśli zadzwonimy i zarezerwujemy pokój wcześniej, na pewno przełoży się to na jego cenę. Gdańsk oferuje plaże w różnych dzielnicach dlatego możemy odwiedzić różne jego zakątki, które wbrew pozorom mogą nas zaskoczyć. Jedne dzielnice są bardziej imprezowe i towarzyskie, gdzie apartamenty idealnie wynająć w kilka osób lub znajomych, kiedy chcemy się zrelaksować wieczorami wychodząc na przykład do barów. Inne dzielnice są spokojniejsze. Apartamenty mają miejsca parkingowe i co ważne- możemy wykupić posiłki.

Wyjazd nad nasze morze w ostatnim czasie nie należy do najtańszych. Dlatego warto go dokładnie zaplanować i wcześniej pomyśleć nad miejscem, w którym będziemy nocować. Jeśli zamówimy je jeszcze przed sezonem, na pewno cena będzie dużo bardziej zachęcająca niż w trakcie wakacji.

Komentarze są wyłączone.