Najlepsze zabiegi odmładzajace z Xela Rederm

Najlepsze zabiegi odmładzajace z Xela Rederm

Innowacyjne preparaty stosowane w medycynie estetycznej wpływają na procesy metaboliczne zachodzące w skórze. Zawierają w składzie wysoko oczyszczony kwas hialuronowy pochodzenia biotechnologicznego oraz inne aktywne substancje intensywnie wpływające na odnowę biologiczną tkanki. Wśród nowoczesnych zabiegów upiększających niezwykle ważne miejsce zajmuje redermalizacja przeciwdziałająca starzeniu skóry.

Innowacyjne działanie bursztynianu sodu i kwasu hialuronowego

najlepszy xela redermWykonywana jest w gabinetach kosmetycznych w zabiegu z użyciem preparatu zawierającego bursztynian sodu oraz usieciowany kwas hialuronowy. Preparat wstrzykiwany jest śródskórnie. Jak dotąd najlepszy Xela Rederm w zabiegach odmładzających stosowany jest na twarz i ciało. Kuracja preparatem Xela Rederm składa się najczęściej z trzech zabiegów przeprowadzanych co dwa tygodnie. Dla utrzymania długotrwałego efektu stosowane są kuracje przypominające po 6 miesiącach. Poprzez podanie kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu w skórze dochodzi do odbudowy i przyspieszenia procesów biochemicznych w komórkach. Preparat wywiera bezpośredni wpływ na procesy metaboliczne poprzez wzrost produkcji energii w cyklu Krebsa w fibroblastach skóry. Dochodzi do syntezy kolagenu i elastyny oraz wzrostu mikrokrążenia i sprawnego transportu jonów. Dzięki tym właściwościom wzrasta żywotność komórek i zostaje zwiększona ochrona przed uszkodzeniami spowodowanymi czynnikami środowiskowymi. Seria zabiegów pozwala na przywrócenie strukturze skóry elastyczności i sprężystości oraz odpowiedniego stopnia nawilżenia. Zabiegi redermalizacji hamują procesy starzenia skóry oraz regulują produkcję energii w komórkach. Zmniejszone zostaje działanie patologiczne wolnych rodników, a skóra jest lepiej nawodniona i odżywiona. Dwa składniki preparatu dostarczają skórze niezbędnych substancji potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania. Dodatkowo poprawiają teksturę i wygląd tkanki, zwiększają dostawę tlenu i wyrównują deficyt kwasu hialuronowego.

Efektem zabiegów z użyciem preparatu Xela Rederm jest efekt liftingu, zmniejszenie głębokości i rozmiaru zmarszczek, zwiększenie elastyczności i sprężystości skóry, a także usunięcie przebarwień i niedoskonałości spowodowanych czynnikami środowiskowymi. Zabiegi polecane są osobom z cerą dojrzałą z nasilonymi zmianami związanymi z wiekiem, a także licznymi zmarszczkami mimicznymi oraz grawitacyjnymi o różnej głębokości.

Komentarze są wyłączone.