Najlepsza mezoterapia igłowa

Najlepsza mezoterapia igłowa

Młodość jest czymś, do czego każdy z nas dąży. Jednak nie da się oszukać natury i każdy w końcu się zestarzeje i pokryje licznymi zmarszczkami. Jedyne co możemy robić, to konsekwentnie dbać o urodę i stosować odpowiednie zabiegi w salonach kosmetycznych.

Czy zabieg mezoterapii igłowej jest bolesny?

mezoterapia igłowa bydgoszczNajczęściej po trzydziestym roku życia, na twarzach kobiet zaczynają się pojawiać pierwsze zmarszczki, które są oznaką upływającego czasu. Można z nimi skutecznie walczyć, ponieważ są to zmarszczki mimiczne, które nie są głębokie. Temu problemowi zaradzi wiele zabiegów kosmetycznych, jednak najskuteczniejsza jest mezoterapia igłowa Bydgoszcz jest miastem, w którym bardzo dużo kobiet z niego korzysta. Jest to zabieg, który wykonywany jest z zastosowaniem znieczulenia miejscowego, ponieważ wbijanie wielu igieł naraz nie jest przyjemnym doznaniem. Efekty mezoterapii są widoczne niemalże po paru dniach, ponieważ skóra w trakcie zabiegu jest wielokrotnie nakłuwana, przez co powstają mikrouszkodzenia, mobilizujące komórki skóry do wzmożonej produkcji kolagenu. Dzięki temu skóra staje się gładsza i widocznie młodsza. Do mezoterapii igłowej wykorzystuje się profesjonalne urządzenie elektryczne, które posiada wymienne końcówki. Najczęściej na jego końcu znajduje się od ośmiu do dwunastu igieł, z możliwością regulacji długości. Ponieważ mezoterapię można stosować w wielu miejscach takich jak twarz, pośladki, uda, czy skóra głowy, to igły muszą mieć różną długość i grubość, aby zabieg był skuteczny.

Po wykonanej mezoterapii, nie należy przez około tydzień czasu eksponować na promienie słoneczne skóry, ponieważ może to spowodować powstanie podrażnień. Żeby efekt był pełny i satysfakcjonujący, to należy wykonać przynajmniej cztery – pięć zabiegów.

Komentarze są wyłączone.