Najładniejsza pościel dla dziewczynki

Najładniejsza pościel dla dziewczynki

Po kliku latach małżeństwa zdecydowaliśmy się z mężem na powiększenie rodziny. Gdy tylko okazało się że jestem w ciąży zaczęliśmy przygotowywać pokoik dla naszego maleństwa. Czas oczekiwania na nowego członka rodziny jest bardzo ekscytujący, a oswojenie z nową sytuacją ułatwiają stopniowe zakupy wyprawki dla maleństwa.

Wyprawka dla niemowlaka 

pościel niemowlęca dla dziewczynkiGdy już zbliżałam się do końca ciąży postanowiliśmy dokończyć strojenie pokoju. Byliśmy praktycznie pewni że urodzi się dziewczynka dzięki czemu mogliśmy dobrać wszelkie dodatki w kolorach dedykowanych dla dziewczynek. Ostatnim etapem było również złożenie łóżeczka z baldachimem. Wtedy też wybraliśmy się na zakupy aby kupić materacyk do łóżeczka i wszelkie inne niezbędne akcesoria jak poduszka, prześcieradło czy poszewki. Przywiązywałam wielką uwagę do tego z jakich materiałów oraz w jaki sposób wykonane są poszczególne rzeczy. Bardzo mi zależało na tym aby wszystkie zakupione przez nas akcesoria były bezpieczne dla maleńkiego dziecka. Gdy tylko weszliśmy w dział z pościelami mnie interesowała pościel niemowlęca dla dziewczynki. Chciałam aby miała unikatowy, dziewczęcy delikatny wzór i kolor oraz była z wysokojakościowej tkaniny. Wybór w asortymencie był bardzo duży, w sklepie było wiele pościeli z ciekawych materiałów i o niepowtarzalnych dziewczęcych oraz chłopięcych wzorach. Nie mogliśmy zdecydować się na jeden komplet pościeli, dlatego też wybraliśmy aż trzy różne bardzo ładne pościele niemowlęce o trwałych niespieralnych wzorach. Po zakupie wszystkich niezbędnych rzeczy pozostało mi tylko udekorować pokój córeczki i czekać na jej narodziny. Pościel doskonale uzupełniła i nadała charakteru całemu pomieszczeniu, tworząc wyjątkowy dziecięcy klimat.

Po narodzinach naszej córeczki nie mogłam oderwać oczu od widoku leżącej dziewczynki w łóżeczku. Wszystkie elementy w pokoju idealnie się ze sobą komponowały w jedną całość. A ja miałam pewność, że tkaniny które otulają moje maleńkie niemowlę podczas snu są w stu procentach bezpieczne i naturalne.

Komentarze są wyłączone.