Montaż regałów wysokiego składowania w magazynie

Montaż regałów wysokiego składowania w magazynie

Magazyn, który kupiłem nie był zbyt duży, jednak początkowo nie miałem tak dużo towarów, dlatego mi on w zupełności wystarczał. Miałem tam zwykłe regały, które mieściły towar. Zatrudniałem kilku pracowników i wszyscy posiadali uprawnienia na wózki widłowe, co było przydatne.

Magazyn z regałami wysokiego składowania

regały wysokiego składowaniaPrzyszedł czas, że musiałem pomyśleć o zmianach, bo miałem za dużo towaru a miejsca wcale. Wynajęcie kolejnego magazynu nie wchodziło w grę. Długo nie musiałem się zastanawiać nad rozwiązaniem, bo wpadł mi do głowy genialny pomysł, żeby kupić regały wysokiego składowania, bo miałem możliwość, aby je wstawić. Regały tego typu pomieszczą wszystkie towary i zyskam dużo miejsca. Oczywiście w tej sytuacji musiałem pozbyć się starych regałów a na ich miejsce wstawić te wysokiego składowania. Regały zamówiłem w firmie, w której kupiłem poprzednie regały. Idealnie to wyszło, bo stare regały oddałem w ramach rozliczenia. Dzięki temu koszt regałów wysokiego składowania był niższy. Zmiany wprowadzone zostały w weekend, ponieważ wtedy firma nie pracowała. Wszyscy moi pracownicy pomagali przy montażu regałów wysokiego składowania i szło im to dobrze. Jak się okazało, rozwiązanie to było praktyczne i właśnie tego potrzebowałem. Każdy pracownik był w stanie ściągnąć towar z ostatnich półek i nikomu nie sprawiało to żadnych trudności. Cały towar się mieścił w magazynie i nawet miałem dużo wolnego miejsca na kolejne dostawy. Zastosowałem rozwiązanie idealne.

Mogłem rozwijać działalność i zamawiać spore ilości towarów, ponieważ miałem odpowiednią ilość miejsca w magazynie. Wszystko się idealnie układało i jak odezwał się do mnie klient z zagranicy, to wiedziałem, że czeka mnie jeszcze lepszy okres. Na taką okazję długo czekałem.

Komentarze są wyłączone.