Moje mieszkanie urządził architekt

Moje mieszkanie urządził architekt

Decyzja o kupnie nowego mieszkania była jedną z najlepszych w moim życiu. Wraz z moją rodziną bardzo chciałem zamieszkać w nowym i większym mieszkaniu. Kiedy tylko nadarzyła się taka okazja to od razu postanowiłem z niej skorzystać. Okazją do zmiany mieszkania była po prostu inwestycja deweloperska w lokalizacji, o której zawsze marzyliśmy. Dla nas ta lokalizacja była idealnym miejscem do życia. Musiałem więc skorzystać i kupić nowe mieszkanie.

Do aranżacji wnętrz zatrudniłem architekta

dobry architekt wnętrz PoznańNasze wymarzone mieszkanie miało być wyjątkowe, tak sobie z żoną i synkiem postanowiliśmy. Więc i ja postanowiłem, że urządzimy je na naprawdę wysokim poziomie. Nie chcieliśmy się zajmować samodzielnie aranżacją wnętrz, więc postanowiłem zatrudnić architekta. Projekt wnętrz można mieć jeszcze zanim deweloper postawi pierwsze fundamenty. Jeśli chodzi o wygląd i rozkład mieszkań to są one dokładnie określone przez dewelopera. Każdy dobry architekt wnętrz Poznań poradzi sobie z zaprojektowaniem wnętrz jedynie na podstawie prospektu emisyjnego. U nas było trochę inaczej, bo blok już praktycznie stał w całości, kiedy kupiliśmy w nim nasze wymarzone mieszkanie. Architekt dokładnie nam wszystko zaprojektował jeśli chodzi o wnętrza. W projekcie uwzględnił wszystko o czym marzyliśmy i czego w mieszkaniu chcieliśmy. To niesamowite, ale już tydzień po rozmowie z architektem mogliśmy zobaczyć profesjonalną wizualizację projektu, który dla nas tworzył. Dobrze jest mieć projekt wnętrz zanim ruszą jakiekolwiek prace budowlane w kupowanym mieszkaniu. Dlatego właśnie najpierw powinno zamówić się projekt a dopiero potem zaczynać jakiekolwiek prace wykończeniowe. Jeśli chodzi o moje mieszkanie to dzisiaj możemy z rodziną mieszkać w nim z wielką radością. Jest naprawdę takie, jakie chcieliśmy. Wspaniale mieszka się w doskonale zaplanowanym i urządzonym mieszkaniu w wymarzonej przez siebie lokalizacji.

Jak kupowałem mieszkanie to od razu wiedziałem, że do jego urządzania zatrudnię wykwalifikowanego architekta wnętrz. Sam kompletnie nie miałbym głowy do planowania czegokolwiek w środku. To nie jest takie proste, żeby sobie samemu zaprojektować mieszkanie. Na szczęście znalazłem dobrego architekta, który wykonał dla nas cały projekt. Mnie zostało jedynie dopilnować realizacji całego projektu.

Komentarze są wyłączone.