Moi rodzice zostali w Mikołajkach z wnukami

Moi rodzice zostali w Mikołajkach z wnukami

W tym roku postanowiliśmy z mężem zapewnić dzieciakom sporo atrakcji w trakcie wakacji. Mieliśmy z mężem dwa tygodnie urlopu i zabraliśmy nasze dzieciaki nad morze. Pojechaliśmy do Sopotu. Spędziliśmy w Sopocie upalne dwa tygodnie.

Dzieci spędzały wakacje w mikołajkach

mikołajki noclegi z dziećmiZazwyczaj spędzaliśmy tam nasz urlop więc nie było to dla nich zaskoczenie. Niespodziankę mieli kiedy od razu z Sopotu nie wróciliśmy do domu natomiast znaleźliśmy się w Mikołajkach. Tam czekali na nich moi rodzice. Byliśmy tam pierwszy raz. Nocleg wyszukałam poprzez stronę internetową. Wpisałam mikołajki noclegi z dziećmi i  pojawiło się bardzo wiele stron z różnymi pensjonatami, apartamentami, hotelami w różnych cenach. Możliwości było sporo. Zdecydowaliśmy się na pensjonat gdzie był duży plac zabaw. Nasze dzieciaki uwielbiały zabawy na świeżym powietrzu. Moi rodzice doskonale o tym wiedzieli. Zdecydowali się zostać z naszymi dziećmi tydzień w Mikołajkach. My w tym czasie musieliśmy pracować natomiast mieliśmy przyjechać do nich w piątek po pracy i zostać z nimi  do niedzieli. Rodzice codziennie do nas dzwonili i opowiadali nam jak nasze dzieci spędzają wakacje w Mikołajkach. Nocleg, który dla nich zarezerwowaliśmy był strzałem w dziesiątkę. Pensjonat dostosowany był do wakacji z dziećmi. Było dla nich dużo atrakcji przygotowanych na miejscu. Zatrudniony był także animator, który w trakcie dnia organizował dla dzieci sporo różnych zabaw i atrakcji. Byłam zadowolona, że w tak przystępnej cenie udało się znaleźć dobry pensjonat.

Nasze dzieciaki były zachwycone niespodzianką jaką dla nich przygotowaliśmy. Nasze dzieci uwielbiają moich rodziców. Nie widują się z nimi często ponieważ mieszkamy w innej miejscowości. Jednak staramy się w miarę naszych możliwości zawodowych spędzać z nimi jak najwięcej czasu. 

Komentarze są wyłączone.