Meble do kawiarni

Meble do kawiarni

W końcu, po wielu latach oszczędzania i wyrzeczeń przyszedł moment na otwarcie naszego wymarzonego własnego biznesu w postaci bardzo nowoczesnej i bardzo modnej (mam nadzieję) kawiarni. Podjęliśmy tę decyzję i teraz właśnie zabieramy się za prace przygotowawcze. udało nam się  już znaleźć bardzo fajny lokal, który wynajmiemy w konkurencyjnej cenie. Teraz zabieramy się za urządzanie wnętrza.

Meble kawiarniane od producenta

meble do kawiarni od producentaPowoli urządzamy bar, zakupiliśmy już bardzo wysokiej jakości ekspres do kawy. Mamy lodówkę, całkiem dobrze wyposażoną kuchnię. Teraz przyszedł czas na wybór odpowiednich do kawiarni mebli. Postanowiłam, że kupimy meble do kawiarni od producenta, bardzo zależało mi na tym, aby były to nowe, bardzo wysokiej jakości meble przeznaczone specjalnie do gastronomii. Dość długo szukałam odpowiednich mebli, ponieważ nasza kawiarnia ma mieć w zamierzeniu nowoczesny, oryginalny charakter i takie tez meble były potrzebne do jej urządzenia. W końcu udało mi się znaleźć producenta, który produkuje dokładnie takie meble, o jakie mi chodziło. Zamówiłam więc kilka okrągłych, szklanych stolików, do tego bardzo wygodne kawiarniane foteliki oraz kanapy. Chcę, aby nasza kawiarnia była miejscem, z którego nie chce się wychodzić i do którego chętnie się wraca. Aby było tam bardzo przytulnie i wygodnie. Wybrałam kanapy i fotele różnokolorowe, pokryte aksamitem, niektóre w głębokim morskim kolorze, inne w kolorze czerwonego wina, jeszcze inne w kolorze butelkowej zieleni. Są naprawdę bardzo piękne. Wspaniale prezentują się ze stolikami pokrytymi szkłem. Do tego zamówiłam również drewniane meble do ogródka, ponadto zamówiłam kilka parasoli, aby w lecie mieć możliwość zapewnienia klientom odrobiny ochłody i cienia. Z tymi meblami nasza kawiarnia będzie prezentować się naprawdę wspaniale. 

Wybór mebli do kawiarni to niezwykle istotna sprawa, od nich bowiem będzie zależał charakter tego miejsca i to  na ile stanie się ono popularne i jak wielu klientów będzie je odwiedzać. Dlatego należy się poważnie tutaj zastanawiać, jakie meble będą tu odpowiednie. Na pewno powinny być to mebel bardzo wysokiej jakości, natomiast to, jakie będą one dokładnie, zależy już od gustu właściciela kawiarni i od tego, jaki efekt pragnie uzyskać.

Komentarze są wyłączone.