Meble do gabinetu od dobrego producenta

Meble do gabinetu od dobrego producenta

 

Znałem się na negocjacjach i postanowiłem to wykorzystać otwierając firmę windykacyjną. Na tego typu usługi było spore zapotrzebowanie a ja się znałem na ściąganiu długów najlepiej. Zatrudniłem pracowników, których osobiście przeszkoliłem i dzięki temu poznali oni skuteczne techniki negocjacyjne. Podpisałem wiele umów i od samego początku szło mi znakomicie.

Nawiązanie współpracy z producentem mebli gabinetowych

towych” width=”261″ height=”173″ />Sukces mojej firmy spowodował, że podjąłem decyzję o przeniesieniu firmy do nowej siedziby. Zależało mi na nowoczesnym budynku, który będę miał tylko do własnej dyspozycji. Udało mi się wszystko zorganizować zgodnie z własnym pomysłem i pozostało mi jedynie wyposażenie mojego gabinetu. Pracownicy mieli dobre meble, które jakiś czas temu kupiłem i oni nie potrzebowali nic innego. Mój gabinet musiał się prezentować godnie jak przystało na prezesa, dlatego interesował mnie tylko dobry producent mebli gabinetowych, z którym chciałem współpracować. Takim właśnie producentem był jeden z klientów mojej firmy, dla którego zajmowałem się ściąganiem należności z tytułu nieopłaconych faktur. Nie liczyłem na żadne dodatkowe profity. Zależało mi wyłącznie na nowoczesnych i stylowych meblach gabinetowych, co zaznaczyłem podczas pierwszego kontaktu z klientem. Początkowo sądził, że dzwonię w sprawie wierzytelności, jednak od razu zaznaczyłem, że interesują mnie meble gabinetowe. Po rozmowie od razu otrzymałem od producenta elektroniczny katalog mebli i mogłem wybrać dla siebie te, które mi najbardziej odpowiadały. Kiedy zobaczyłem wszystkie produkty, to od razu wiedziałem, że do współpracy wybrałem sobie najlepszego w branży producenta. Wszystkie meble były stylowe i nowoczesne. Na dodatek wykonane z prawdziwego drewna. Takie rozwiązanie zdecydowanie pasowało do mojego gabinetu i złożyłem zamówienie. Wszystko zrealizowane zostało szybko a ja od razu uregulowałem płatność.

Mój gabinet zrobił wrażenie na wszystkich pracownikach. Meble wszystkim się podobały i mogłem przyjmować w końcu u siebie gości. Póki co, nie dysponowałem salą konferencyjną, jednak była to tylko kwestia czasu, gdyż mam w planie taką salę przygotować. Przemyślane działanie było moją najmocniejszą cechą, dzięki której odnosiłem takie sukcesy zawodowe.

 

Komentarze są wyłączone.