Lekka roleta okienna

Lekka roleta okienna

 

Na zakup domu wydaliśmy większość budżetu, przewidzianego na wyposażenie domowe, dlatego początkowo musieliśmy niemało przystopować z zakupem wyposażenia. Zasłony okienne były jednym z tych elementów wyposażenia które były niezbędne, aczkolwiek na które w tym momencie nie mieliśmy już funduszy.

Najprostsze rolety do okien

rolety materiałowe zgierzAutomatyczne rolety, sterowane z poziomu systemu sterowania domowymi urządzeniami były jeszcze daleko w planach, podobnie jak cały system. Póki co, zdecydowaliśmy się wyposażyć w najprostsze rolety materiałowe Zgierz ma duży market budowlany, należący do znanej w całym kraju sieci, w którym można bez problemu wyposażyć się w takie rolety. Są one bodaj najczęściej używanym rodzajem rolet zarówno w domach jak i w miejscach pracy, a z racji iż należą do bardzo funkcjonalnych, sprawdzają się dobrze w każdym miejscu. Rolety te mogą mieć dowolny kolor, a czasem także i ozdobny wzór, jeśli właściciel domu preferuje takowe. Standardowo ograniczają one ilość promieni słonecznych, jakie mogą dostać się do pomieszczenia, choć można dostać również rolety całkowicie zaciemniające, mające zewnętrzną powierzchnię z materiału odbijającego światło słoneczne tak by nie powodować nagrzewania się pomieszczenia. Mogą one być montowane na stałe, przez przykręcenie do ściany, ale również tymczasowo, powieszone na ramie skrzydła okiennego, skąd można je ściągnąć błyskawicznie w dowolnym momencie. Możliwość szybkiego zdjęcia rolet przydaje się wszystkim osobom które wynajmują okresowo mieszkania.

Materiałowe rolety są bardzo tanie i dostępne w wielu różnych sklepach, w tym i w każdym markecie budowlanym. Z racji tak dużej dostępności są więc jednymi z ulubionych rodzajów zasłon do okien w większości domów, nie posiadających bardziej zaawansowanych wariantów zasłony.

 

Komentarze są wyłączone.