Lampa led do roweru

Lampa led do roweru

 

Wiele się mówi o bezpieczeństwie na drogach. Niewidoczny po zmroku pieszy czy rowerzysta to ogromne zagrożenie i ryzyko niebezpiecznego wypadku. Pędzący kierowca może nie zauważyć przemykającego poboczem cienia, a przecież zderzenie prowadzi do opłakanych skutków. Jako kierowcy musimy zwrócić szczególną uwagę na drogę, szczególnie po zmroku, a jako piesi starajmy się być widoczni.

Ledowe oświetlenie roweru

lampa rowerowa ledWidoczność na drodze jest niezwykle ważna dla naszego bezpieczeństwa. Idąc pieszo czy jadąc rowerem stapiamy się poboczem. Bez jakiegokolwiek oświetlenia  czy odblasku jesteśmy dosłownie niewidoczni dla pędzącego kierowcy. A gdy ten zauważy jakiś ruch może być już za późno, by odpowiednio zareagować. Niestety w starciu z samochodem jesteśmy bez szans. Dlatego należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa na drodze. Nośmy odblaskowe dodatki, a jeśli podróżujemy rowerem rowerem również dodatkowe oświetlenie. Lampa rowerowa led to wszystko czego nam potrzeba w takiej sytuacji. Ostre światło nie tylko ochroni nas przed pędzącymi autami, ale również pozwoli oświetlić drogę przed nami. Zauważymy wszelkiego przeszkody i dziury w jezdni. Po zmroku ryzyko wypadku drastycznie rośnie, dlatego musimy być zawczasu przygotowani i mięć oczy dookoła głowy. Tylko w taki sposób możemy zabezpieczyć się przed czyjąś pomyłką i przeoczeniem.

Dodatkowe światło przy rowerze to znacznie wygodniejsze podróżowanie, a przy tym ograniczenie pojawiającego się po zmroku ryzyka. My widzimy drogę i inni uczestnicy z wyprzedzeniem widzą nas. Nasze bezpieczeństwo powinno stać na pierwszym miejscu. Oświetlenie, albo chociaż odblaskowe elementy roweru czy naszego ubrania wystarczą do tego, aby kierowcy zauważyli nas na drodze. Coś takiego może uratować nam życie.

Zainteresowany? Zajrzyj na: https://dmbike.pl/

 

Komentarze są wyłączone.