Kocyk dla Natanka na prezent

Kocyk dla Natanka na prezent

Moja przyjaciółka za dwa tygodnie urodzi swoje pierwsze dziecko, synka. Planowali je od dawna, a dopiero po kilku latach udało im się. Cieszyłam się ich szczęściem, dlatego rozpoczęłam szukanie czegoś, co mogłoby im się przydać. Sama nie mogłam doczekać się, aż mały Natanek pojawi się na świecie, żebym mogła go rozpieszczać.

Czym kierowałam się przy wyborze kocyka?

kocyki dla niemowlątNa rynku dla dzieciaków obecnie jest tyle propozycji, że trudno nadążyć za wszystkimi nowościami. Ja jednak postawiłam na klasykę i oglądałam kocyki dla niemowląt. Nigdy tego nie jest za mało, przynajmniej moim zdaniem. W pierwszej kolejności patrzyłam na to, z jakiego materiał kocyk został wykonany. Dopiero później na rozmiar oraz kolorystykę czy cenę. Przyznam szczerze, że zakupy dla małego człowieczka są bardzo wymagające przynajmniej dla mnie. Ostatecznie wybrałam dwa rodzaje kocyków. Jeden w kolorze szarym, a drugi niebieski ze zwierzątkami. Naprawdę nie sądziłam, że będę miała problem z wybraniem kocyków dla Natanka. Osobiście uważam, że każde dziecko powinno mieć kocyk, ponieważ jest to rzecz, która przyda się zawsze. Ponadto kocyki służą nam przez lata. Ja na przykład mam swoje koce z dzieciństwa i absolutnie nic się z nimi nie stało. Nadal wyglądają świetnie, więc dlatego starałam się wybrać kocyki, żeby rodzice i sam chłopiec byli zadowoleni. Lubiłam kupować rzeczy dla dzieci i starałam się wybierać je z głową. Ceny kocyków są bardzo różne. W zależności od rozmiaru, producenta, sklepu, a nawet materiału, z jakiego został wykonany kocyk.

Podczas zakupów staram się kierować jedną zasadą. A mianowicie kupuję to, co sama chciałabym dostać. Jeśli mam jakiś pomysł i nie podobają mi się dostępne wzory, to zwyczajnie nie kupuję tego. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że innej osobie także się nie spodoba.

Komentarze są wyłączone.