Klienci chętnie kupują grzałki i grzejniki

Klienci chętnie kupują grzałki i grzejniki

 

Dzisiaj miałam bardzo udany dzień w pracy. W weekend miałam urodziny i przygotowałam ciasto dla moich współpracowników. Mieliśmy chwilę czasu więc na przerwie poczęstowałam wszystkich ciastem do kawy. Uwielbiam piec i moi współpracownicy lubią moje wypieki. Dostałam od nich piękny kalendarz na cały rok więc na pewno będę chętnie wykorzystywać go do moich zawodowych obowiązków. Pracuję w firmie produkcyjnej i dobrym stanowisku. Jestem odpowiedzialna za sprzedaż naszych towarów.

Sprzedaję akcesoria do grzejników

grzałki do grzejnikówMam częsty kontakt telefoniczny i bezpośredni z klientem. Współpracuję z klientami indywidualnymi ale także dużymi firmami, które chętnie zamawiają nasze towary. Nasze produkty są bardzo dobrej jakości. Zależy nam żeby towary, które produkujemy były jak najlepsze. Sprzedajemy w kraju i nie tylko wszystkie potrzebne rzeczy do ogrzewania domu. W swojej ofercie mamy, grzejniki w różnych kolorach, wzorach i rozmiarach a także grzałki do grzejników i wszystkie narzędzia, które przydają się w trakcie montażu. Nasza firma znajdowała się na obrzeżach Warszawy. Mieliśmy dla klientów przygotowany duży parking. Nie było problemu żeby zaparkować i na spokojnie zrobić zakupy. Koło firmy produkcyjnej był od razu spory sklep i w nim klienci indywidualni mogli robić sobie zakupy. Grzałki do grzejników, które oferowaliśmy były łatwe w montażu. Klienci mogli sobie wybierać rodzaj a także kolor. Staraliśmy się unowocześniać nasze produkty żeby ładnie się prezentowały i dobrze wyglądały w nowoczesnych wnętrzach naszych klientów. Lubiłam moją pracę i chętnie sprzedawałam nasze towary. Miałam pewność, że są dobrej jakości i dlatego zależało mi żeby podzielić się moją wiedzą z naszymi klientami.

Sporo moich znajomych prowadziło firmy w różnych branżach. Dzięki nim także udało mi się nawiązać bardzo interesujące znajomości z deweloperami, którzy mieli spore zapotrzebowanie na grzejniki i grzałki do nich. W mojej pracy wysoka sprzedaż była mi potrzebna bo oprócz standardowego wynagrodzenia dostawałam także dodatki od sprzedaży. Im więcej sprzedałam na przykład grzałek do grzejników tym więcej premii otrzymałam na koniec miesiąca. Było to dla mnie motywujące i robiłam wszystko żeby co miesiąc dostawać dobrą wypłatę na swoje konto. 

 

Komentarze są wyłączone.