Jakie prezenty spodobają się gitarzyście?

Jakie prezenty spodobają się gitarzyście?

Kiedy szukamy najlepszego prezentu dla bliskiej osoby, warto celować przede wszystkim w jej zainteresowania ponieważ, jak doskonale wiemy nic bardziej nie cieszy od prezentu, który ściśle wiążę się z tym, co kochamy robić. Taki prezent nie musi być wcale drogi, nawet jeżeli z pozoru może nam się wydawać inaczej.

Najlepsze prezenty dla gitarzystów

prezent dla gitarzystySwojego ukochanego poznałam kilka lat temu i zanim się związaliśmy oczywiście przez dłuższy czas byliśmy przyjaciółmi. Zawsze starałam się podczas kupowania prezentów, aby były związane ściśle z tym, co kocha robić mój chłopak. Od roku jednak jego zainteresowania nieco się poszerzyły ponieważ mój ukochany zaczął grać na gitarze i naprawdę mocno się w to wkręcił dlatego postanowiłam tym razem znaleźć odpowiedni prezent dla gitarzysty co, jak się okazało, wbrew pozorom nie było ani trudne, ani drogie. Na początku myślałam o nowej gitarze jednak ja się w ogóle na tym nie znam, a poza tym jak wiadomo taki sprzęt do najtańszych nie należy dlatego zaczęłam szukać alternatywy i po przeczytaniu kilku artykułów wiedziałam już, co mogę mu kupić. W sklepie muzycznym znalazłam kostki z podobiznami muzyków z jego ukochanego zespołu. Znalazłam również świetne pasy do gitary z bardzo rock&roll’owymi motywami. W swoich zakupach skupiłam się także nieco na stronie technicznej i uzupełniłam swoje zakupy o porządny metronom, kapodaster, tuner do strojenia gitary i oczywiście niezbędny multitool.

Pomimo tego, że prezentów wyszło dosyć sporo całość nie zdarła ze mnie wszystkich pieniędzy. Wręcz przeciwnie. Postanowiłam dodatkowo zapakować prezenty w wielkie pudło ozdobne. Uważam, że to co kupiłam jest naprawdę trafionym prezentem ponieważ nie dość, że są to przedmioty użyteczne to w dodatku ściśle wiążą się z jego nową pasją, którą pokochał całym sercem. 

Komentarze są wyłączone.