Jakich włosów użyć do przedłużania?

Jakich włosów użyć do przedłużania?

Od kilku lat przedłużam swoje włosy czasami eksperymentując z metodami, jednak jeśli chodzi o sam rodzaj włosów to trzymam się niezmiernie od samego początku jednych i tych samych. Zawsze wybieram włosy europejskie wysokiej jakości, które całkowicie spełniają moje oczekiwania i nigdy mnie jeszcze nie zawiodły, a także są bardzo wytrzymałe.

Wysoka jakość włosów europejskich 

blond włosy europejskieMiałam spory problem z moimi włosami, a dokładniej z ich zapuszczeniem. Starałam się robić wszystko, co w mojej mocy, jednak moje włosy dalej bardzo powoli rosły, a końcówki szybko stawały się łamliwe. Chcąc jednak cieszyć się długimi włosami w końcu postanowiłam je przedłużyć u fryzjera. Na początku była to metoda na micro ringi, która jednak nie zdała u mnie egzaminu. Kilka razy jeszcze eksperymentowałam, aż w końcu odkryłam metodę kanapkową pozwalającą uzyskać najbardziej naturalne rezultaty i co najważniejsze – nie obciążającą oraz nie niszczącą włosów. O ile rzeczywiście w ciągu tych kilku lat przetestowałam różne sposoby przedłużania o tyle od samego początku jestem wierna jedynemu rodzajowi włosów, a są nimi blond włosy europejskie i ani razu się na ich jakości nie zawiodłam. Początkowo zdecydowałam się na nie głównie przez wzgląd na niższą cenę, aniżeli w przypadku włosów słowiańskich, ale od samego początku doskonale wpasowały się strukturą w moje włosy. Nigdy nie miałam z nimi problemu i przy odpowiedniej pielęgnacji włosy bardzo długo ze mną zostawały, a jedyne co z czasem ulegało zniszczeniu to właśnie końcówki. Wtedy też lekko je podcinałyśmy z moją fryzjerką, więc tym samym mogły mi wystarczyć na jeszcze dłuższy czas. O każde włosy doczepiane należy odpowiednio dbać. Ja w tym celu myje je szamponami nawilżającymi oraz nakładam maski wygładzające i ułatwiające rozczesywanie. Po umyciu włosów delikatnie odsączam nadmiar wody ręcznikiem, a także pozostawiam je do naturalnego wysuszenia. Stosuje też olejki na końcówki włosów pozwalające utrzymać je w jak najlepszej kondycji.

Takie zabiegi sprawiają, że nasze przedłużane włosy mogą posłużyć dłużej niż obiecuje producent. Co więcej, mając je zamontowane „na stałe” za każdym razem pielęgnujemy w ten sam sposób nasze własne włosy. Pielęgnacja przeznaczona do włosów przedłużanych poprawiła znacząco kondycję moich włosów przez co stały się mocniejsze i rzeczywiście zaczęły wreszcie rosnąć. Jak zatem widać przedłużanie włosów wcale nie musi ich niszczyć, a wręcz przeciwnie może nam pomóc w zapuszczaniu.

Komentarze są wyłączone.