Hodowla ze szczeniakami rasy labrador retriever

Hodowla ze szczeniakami rasy labrador retriever

Obecnie najpopularniejszą rasą dużych psów są labradory retriever. Psy tej rasy posiadają oczywiście wiele zalet. Należy jednak pamiętać również o tym, że psy te nie są dla każdego. Labradory są dużymi psami ważącymi około czterdziestu kilogramów. Wymagają odpowiedniego wychowania, w przeciwnym razie mogą sprawiać kłopoty i problemy.

Szczeniak rasy labrador retriever skradnie serce właściciela

labrador retriever szczeniakiLabradory to świetni towarzysze i psy, które są w stanie skraść serce niejednej osoby. Psy tej rasy mają niezwykle przyjazne usposobienie, świetnie odnajdują się w każdej sytuacji. Labradory retriever uwielbiają się bawić i aportować. Mają również szczególne potrzeby. Labradory potrzebuję dużo ruchu oraz aktywnej zabawy. Z tego też powodu właściciele, którzy nie mają za wiele wolnego czasu, a w dodatku mieszkają w niewielkim mieszkaniu, powinni dobrze się zastanowić, zanim przygarną pod swój dach labradora. Psy tej rasy nie są szczęśliwe, kiedy nie poświęca się im czasu i uwagi. Brak ruchu i aktywności mogą przełożyć się na zdrowie i samopoczucie psychiczne zwierzęcia. Warto podkreślić, że nie w każdych warunkach poczuje się dobrze labrador retriever Szczeniaki tej rasy można dostać z hodowli. W naszym kraju nie brakuje hodowli, większych lub mniejszych, które oferują szczeniaki rasy labrador retriever. Można również kupić szczeniaka bez rodowodu za niższą cenę. Warto również wspomnieć o tym, że zwierzę z hodowli jest już zaszczepione i odrobaczone, często również zostało już poddane zabiegowi sterylizacji. Przed wzięciem szczeniaka warto wcześniej poobserwować jego zachowanie oraz warunki, w jakich mieszka. Wówczas można mieć pewność, że zwierzę z hodowli jest odpowiednio traktowane i zdrowe. Przed wzięciem labradora pod swój dach warto dowiedzieć się kilku podstawowych rzeczy na temat cech tej rasy. Wówczas można uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i rozczarowań. Labradory, jak większość psów, wymagają odpowiedniego przeszkolenia. Psy tej rasy mają również niestety skłonności do tycia.

Labradory są psami o wielkim sercu i o równie wielkim apetycie. Psy tej rasy kochają ludzi i inne zwierzęta. Uwielbiają długie spacery i zabawę, której potrzebują niczym powietrza. Opiekun psa powinien mieć na względzie wszystkie jego potrzeby. Osoby mieszkające w niewielkich mieszkaniach powinny się zastanowić, zanim przyjmą labradora pod swój dach.

Komentarze są wyłączone.