Gumowe dywaniki w samochodzie

Gumowe dywaniki w samochodzie

Nie lubiłam jesieni, bo wtedy dużo padało. Oczywiście do samochodu wnosiłam przez to sporo błota i moje welurowe dywaniki z czasem wyglądały kiepsko. Męczyło mnie ich codzienne czyszczenie, dlatego uznałam, że to najwyższy czas, żeby poczynić jakieś zmiany w tym temacie.

Wybór gumowych dywaników do samochodu

dywaniki samochodowe korytkowe gumoweMój kolega z sąsiedztwa jeździł samochodem i nigdy nie narzekał na błoto czy śnieg w czasie zimy. Zapytałam go więc jakie rozwiązanie mi poleca. On bez chwili zawahania odparł, że powinnam kupić dywaniki samochodowe korytkowe gumowe, ponieważ to najlepsze rozwiązanie na każdą porę roku. Dywaniki tego typu nigdy nie przemokną, łatwo je utrzymać w czystości i są trwałe. Zapytałam więc, gdzie kupię takie dywaniki, bo nie znałam sklepu, który je oferował. Sąsiad polecił mi konkretny sklep, w którym kupił gumowe dywaniki do swojego samochodu. Były one w rozmiarze uniwersalnym i pasowały do każdej marki samochodu. Owszem, mogłam kupić dedykowane, ale on już nie wiedział, gdzie je dostanę. Skoro uniwersalne dywaniki pasowały, to po co miałam tracić czas na poszukiwanie innych? Od razu poszłam do tego sklepu i kupiłam komplet gumowych dywaników. Miałam cztery dywaniki, bo często woziłam pasażerów, a oni też wnosili brud do samochodu. Od razu wymieniłam dywaniki w aucie i dobrze zrobiłam, bo następnego dnia bardzo padało. Oczywiście od razu doceniłam to rozwiązanie, bo podłoga samochodu była sucha. Dywaniki nic nie przepuściły i łatwo było je utrzymać w czystości.

Byłam wdzięczna sąsiadowi za pomoc i często się do niego zgłaszałam, jak czegoś potrzebowałam. Był on doświadczonym kierowcą i wiedział o wiele więcej niż ja. Jego rady były bardzo pomocne i znacznie ułatwiły mi życie. Byłam zadowolona, że miałam tak fajnego sąsiada.

Komentarze są wyłączone.