Granitowy zlew do kuchennej zabudowy

Granitowy zlew do kuchennej zabudowy

Aranżacja kuchni wymaga odpowiedniego doboru wszystkich elementów. Planując kupno mebli albo wykonanie zabudowy na wymiar, nie szybko wymienimy je na nowe. Dlatego warto zastanowić się nad odpowiednim zlewem. Nie musi być srebrny, klasyczny, stalowy. Dziś piękne, eleganckie, granitowe zlewy z powodzeniem zastępują te metalowe.

Kuchnia z granitowym zlewem

zlew granitowyDo zabudowy kuchennej, zwykło się zamawiać prosty, metalowy zlew. Obecnie zlew może znajdować się na wyspie, pośrodku kuchni, gdzie nie tylko gotuje się, lecz także spożywa posiłki. Elegancki zlew granitowy bez trudu znokautuje klasyczne, proste zlewy. Jest wyjątkowo trwały, estetyczny, łatwy w utrzymaniu. Dzięki specyficznej kolorystyce granitu, nie widać na nim zabrudzeń, plam z tłuszczu i resztek jedzenia. Jeżeli planujemy aranżację kuchni z wyspą, lub połączenie aneksu kuchennego z salonem i jadalnią, powinniśmy tym bardziej zwrócić uwagę na klasę elementów wykończenia. Zlew jednokomorowy lub dwukomorowy, wykonany ze specjalnie obrobionego granitu, doskonale wpasuje się w eleganckie wnętrze. Ceny granitowych zlewów przewyższają tylko nieznacznie koszt zakupu metalowego ociekacza. Jeśli zwykły zlew kosztuje około 100 złotych, za grafitowy zapłacimy od 200 zł w markecie budowlanym. Droższe, o wyszukanych kształtach i rozmiarach, mogą kosztować w granicach 500 – 1100 złotych. Ta rozbieżność uzależniona jest od kształtu i producenta.  

Zlewy o niepowtarzalnym kształcie i wyjątkowych właściwościach wizualnych wykonuje się z granitu. To z pewnością zakup, który posłuży na długie lata. Granitowe zlewy występują z ociekaczem, mogą być okrągłe, kwadratowe, jedno lub dwukomorowe. Sprawiają, że kuchnia nabierze niepowtarzalnego charakteru i dostosuje się do najwyższych oczekiwań.

Komentarze są wyłączone.