Gdzie znajdę firany na zamówienie

Gdzie znajdę firany na zamówienie

Ostatnio powoli końce remont swojego mieszkania. Po piętnastu latach w końcu zdecydowałam się na odświeżenie ścian, wymianę podłogi oraz wyremontowanie łazienki. Przy okazji wszystkich tych prac, zdecydowałam zmienić również wystrój w domu. Dlatego kupiłam nowe wazony, nowe poduszki na kanapę, nowe obrusy na stół oraz kilka innych drobiazgów, które diametralnie zmieniły całą przestrzeń. Postanowiłam również wybrać nowe firanki oraz zasłonki do salonu oraz sypialni.

Szukam sklepu z firankami na zamówienie

firany na zamówienieJednak z wybraniem firanek miałam problem. Oglądałam wiele gotowych firanek, jednak żadne mi się nie podobały. Niektóre były całkiem ładne, ale znowu były za małe, albo za duże na moje okna. Przez tydzień chodziłam po różnych sklepach i przeglądałam oferty w sklepach internetowych. W końcu koleżanka poleciła mi firmę, która szyje firany na zamówienie. To był strzał w dziesiątkę. Nie wiem czemu sama o tym wcześniej nie pomyślałam. Po rozmowie z tą firmą od razu wiedziałam, że zamówię u nich wszystkie firanki oraz zasłonki do mojego domu. Zdecydowałam się zamówić piękne, białe firanki z delikatnym wzorem do pokoju dziennego, natomiast do sypialni wybrałam jasne firanki z bardzo delikatnego materiału. OD razu zdecydowałam się kupić również nowe firanki do pokoju gościnnego oraz do pokoju dzieci. Wybrałam piękne jasne firanki ze wzrokiem haftowanym. Już na początku byłam bardzo zadowolona z dużego wyboru wzorów oraz materiałów w tej firmie. Dlatego bez większego problemu udało i się wybrać takie firanki, jakie chciałam. Zamówiłam po prostu firanki szyte na miarę moich okien. Dzięki temu wiedziałam, że firanki na pewno będą pięknie wyglądały. Dlatego zamówiłam również nowe zasłonki do domu. Wybrałam do salonu długie, aż do ziemi zasłony w kolorze pudrowym różu. Wiedziałam, że ten kolor będzie pięknie prezentował się w moim salonie, ponadto, że ociepli cały pokój.

Wszystkie pomieszczenia po założeniu firanek od razu nabrały innego charakteru. Byłam bardzo zadowolona. Cieszę się, że trafiłam na tę właśnie firmę i że udało mi się zamówić firanki na zamówienie idealne do mojego mieszkania, no i do moich okien. Chociaż mam dość standardowe okna, to miałam duży problem, żeby dopasować gotowe firanki, które widziałam w innych sklepach.

Komentarze są wyłączone.