Gdzie w Radzyminie zrobię sesję dziecięcą?

Gdzie w Radzyminie zrobię sesję dziecięcą?

Moja córka skończyła właśnie kilka latek. Doszłam do wniosku, że w związku z jej zbliżającymi się urodzinami fajnie byłoby jej zrobić jakąś sesję zdjęciową. Córka bardzo lubiła oglądać się na zdjęciach, więc byłby to świetny prezent. Musiałam tylko znaleźć takiego fotografa, który byłby odpowiedni do przeprowadzenia sesji dziecięcej. Zaczęłam więc poszukiwania.

Fotograf zrobił sesję dziecięcą córce

sesja dziecięca radzyminZależało mi na tym, aby był to profesjonalny i renomowany fotograf, który będzie  umiał pracować z ruchliwym i nie cierpliwym dzieckiem. Poszukiwania takiego fotografa rozpoczęłam od internetu. Znalazłam ogłoszenie jednego fotografa, które było zatytułowane to za fotograf. Był to popularny fotograf, którego studio fotograficzne znajdowało się w  Radzyminie i specjalizował się w sesjach dziecięcych. Miał on wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu sesji dziecięcych, co było widać w jego portfolio, którego lwią część stanowiły zdjęcia sesyjne dzieci i młodzieży Niektóre zdjęcia wykonywane podczas sesji dziecięcych były imponujące i ciekawie zaaranżowane. Widać było, że wykonał je profesjonalista, który potrafił wydobyć z tych zdjęć artyzm i głębie. Dodatkową zaletą tego fotografa było to, że jego ceny kształtowały się poniżej średniej rynkowej, ponieważ udało mi się akurat trafić na promocje.

W związku z promocją na sesję zdjęciową dziecięcą zdecydowałam się od razu nawiązać z nim współpracę. Zadzwoniłam na podany numer telefonu i zapytałam się o wolny termin na zdjęciową sesję dziecięcą. Na sesję przyszło mi jeszcze trochę poczekać, ponieważ miał on bardzo dużo zleceń w ostatnim  czasie, ale zdecydowanie było warto. Bardzo podobały mi się zdjęcia z sesji dziecięcej mojej córki, wykonane przez tego fotografa.

Komentarze są wyłączone.